Robyg

Osiedle, które pomoże w oszczędzaniu – energooszczędne i niskoemisyjne technologie w inwestycjach mieszkaniowych

21-11-2022

Nowoczesne technologie i niskoemisyjne rozwiązania stosowane w mieszkaniach i na osiedlach mogą przekładać się na znaczące oszczędności zarówno dla indywidualnego, jak i wspólnego budżetu mieszkańców. Zmniejszenie zużycia prądu nawet o 30%, straty ciepła zimą niższe o 20% – to realne korzyści możliwe do uzyskania dzięki rozwiązaniom technologicznym stosowanym przez ROBYG. Zyskują na nich nie tylko mieszkańcy, ale także środowisko.

czytaj dalej

Nowe osiedle ROBYG w Warszawie – Rytm Mokotowa

06-09-2022

Aż 229 lokali przy ul. Antoniewskiej. Grupa ROBYG rozpoczęła w Warszawie kolejny nowy projekt – osiedle Rytm Mokotowa przy ul. Antoniewskiej, na dolnym Mokotowie. W sprzedaży jest 220 mieszkań i 9 lokali usługowych. To nowoczesne osiedle złożone z 4-6 piętrowych budynków z dużymi tarasami, balkonami i prywatnymi ogródkami oraz lokalami usługowymi usytuowanymi na parterach. W ofercie są mieszkanie jedno, dwu, trzy i czteropokojowe w metrażach od 27 do 104 m2. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych i rekreacyjnych, jezioro Czerniakowskie oraz atrakcyjne ścieżki piesze i rowerowe wśród malowniczych terenów Doliny Środkowej Wisły Natura 2000.

czytaj dalej

Czy inteligentne osiedle może spełniać nasze potrzeby? Sprawdź, jak zachować życiowy balans w mieście

21-07-2022

Odpowiednio zaprojektowane i inteligentne przestrzenie przekładają się na nasz dobrostan. Gdy w pobliżu miejsca zamieszkania mamy dostęp do niezbędnych usług, placówek handlowych i edukacyjnych, a także transportu publicznego, sprzyja to aktywności fizycznej i pozwala zaoszczędzać czas wolny. Dodatkowo, wszechobecna zieleń wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, obniżając poziom stresu. Brzmi jak marzenie? Takie osiedla powstają w Polsce, a jedno z nich – w Poznaniu! ROBYG, promujący koncepcję 15-minutowych miast, wyjaśnia jak powinno wyglądać osiedle realizujące tę ideę.

czytaj dalej

ROBYG promuje bioróżnorodność na swoich osiedlach

19-05-2022

Grupa ROBYG rozpoczęła edukacyjną akcję promującą bioróżnorodność i zachęca mieszkańców swoich osiedli do ukwiecenia balkonów, terenów szkolnych i przedszkolnych oraz wspierania w ten sposób pszczół. Torebki z nasionkami i kolorowanki edukacyjne – łącznie 5 tysięcy zestawów – trafiły także do uczniów wybranych szkół podstawowych w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Kolejne 2 tysiące torebek z nasionkami zostanie rozdanych mieszkańcom tych miast. Wystarczy w dniach 18.05-18.06 przyjść do dowolnego biura sprzedaży ROBYG i odebrać swój zestaw.

czytaj dalej

ROBYG – Mój Ursus 6B w sprzedaży - 297 mieszkań, Smart House firmy Keemple w standardzie

09-12-2021

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejny etap 6B osiedla Mój Ursus w Warszawie. W ofercie jest 297 lokali o metrażach od 26 do 81 m2, od jednego do czterech pokoi. Wszystkie lokale mają balkon, taras lub ogródek i w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Na osiedlu zaplanowano liczne rozwiązania ekologiczne, atrakcyjnie zaprojektowane tereny zielone, a także ładowarki do samochodów elektrycznych w garażach i na parkingach.

czytaj dalej

Nowa prestiżowa inwestycja ROBYG – Royal Residence na Wilanowie

20-10-2021

Grupa ROBYG rozpoczyna nową inwestycję na warszawskim Wilanowie – osiedle Royal Residence powstanie przy ul. Sarmackiej, na powierzchni około 9 hektarów o potencjale budowlanym ponad 90 tys. PUM. Osiedle będzie malowniczo zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej części Wilanowa i będzie doskonale skomunikowane z centrum. Etap 1szy obejmie kompleks niskich, ekskluzywnych 4-piętrowych budynków z apartamentami w metrażach do 160 mkw. oraz kameralnym pasażem usługowym. Bardzo duża część tego terenu zostanie przeznaczona na tereny zielone, co istotnie zwiększy współczynnik zieleni na osiedlu. Zachowana zostanie także w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera. To całkowicie nowy projekt realizowany z ukłonem w stronę ESG – znajdą się tu wszystkie najnowsze elementy eco w standardzie. Mieszkania będą wyposażone w przestronne tarasy sięgające aż do 100m2, loggie, balkony i zaaranżowane ogródki. Ponadto ROBYG zainstaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych. Spółka uzyskała pozwolenie na budowę I etapu osiedla.

czytaj dalej

Nowa inwestycja ROBYG na Wilanowie

24-08-2021

Grupa ROBYG rozpoczyna nową inwestycję na warszawskim Wilanowie – spółka sfinalizowała zakup gruntu o wielkości 11,9 hektara i potencjale budowlanym ponad 104 tys. PUM. Kwota transakcji wyniosła 263,2 mln zł. ROBYG zbuduje tu nowe, wieloetapowe osiedle – zgodnie z filozofią wielofunkcyjnych przestrzeni, które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców. Sklepy, centra fitness, przedszkola, żłobki, galerie handlowe, restauracje – wszystko, co zapewnia komfortowe życie zaledwie o kilka kroków od domu.

czytaj dalej

Grupa ROBYG – rekordowa sprzedaż w H1 2021

07-07-2021

W pierwszym półroczu 2021 roku Grupa ROBYG zawarła ponad 2300 umów rezerwacyjnych netto oraz podpisała około 2100 umów deweloperskich i przedwstępnych w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Spółka przekazała ok. 1100 lokali. To rekordowy wynik potwierdzający pozycję Grupy ROBYG w czołówce deweloperów mieszkaniowych w Polsce. ROBYG planuje w 2021 podpisać ponad 4000 umów rezerwacyjnych oraz przekazać 3000 lokali.

czytaj dalej