konkurs

Dyplom Roku SARP: znamy laureatów 57. edycji

21-10-2021

8 października, podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w Pawilonie Wysta¬wowym SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie, poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu SARP na najlepszy dyplom architektoniczny w Polsce.

czytaj dalej

„Nie można patrzeć na architekturę wyłącznie przez pryzmat inwestycji” – podsumowanie spotkania z Alvaro Leite Siza w ramach „Future Builders”

19-10-2021

„Biznes jest ważny i determinuje rozwój, ale nie można patrzeć na architekturę wyłącznie przez pryzmat inwestycji” powiedział bohater kolejnego spotkania z cyklu „Future Builders”, Alvaro Leite Siza. Światowej sławy architekt i laureat licznych nagród wziął udział w przełomowym projekcie Aluprof, mówiąc m.in. o godzeniu celów inwestorów z dobrem społeczności i kultury.

czytaj dalej

Produkty Geberit i Koło w finale konkursu Dobry Wzór 2021

13-10-2021

Kolejna edycja najbardziej prestiżowego konkursu wzorniczego w Polsce Dobry Wzór zbliża się ku końcowi. Chociaż do rozdania rodzimych Oskarów designu został jeszcze miesiąc, to marki, które znalazły się w finale już mogą czuć się dumne. Wśród wyróżnionych finalistów pojawiły się produkty marki Geberit - brodzik Sestra i wanna Soana oraz propozycja marki Koło - miska WC Nova Pro Premium.

czytaj dalej

NIE OLEWAMY NATURY. Rozmowy naturalne #4: arch. Jacek Tryc

12-10-2021

Konkursy projektowe dla architektów to nie tylko świetny sposób na sprawdzenie umiejętności – to także możliwość porównania swoich pomysłów z propozycjami innych uczestników, okazja do merytorycznej oceny przez autorytety z branży oraz szansa na zaprezentowanie się szerszemu gronu odbiorców i rozwój kariery.

czytaj dalej

„Roca One Day Design Challenge” – III edycja konkursu dla młodych architektów i projektantów tym razem w formule online

21-09-2021

Już 8 października br. powraca słynny międzynarodowy konkurs designu dla zdolnych, młodych projektantów i architektów, organizowany przez firmę Roca. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, tegoroczna odsłona „Roca One Day Design Challenge” będzie miała charakter digitalowy. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie innowacyjnego rozwiązania do przestrzeni łazienkowej w zaledwie jeden dzień. Na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości 2100 euro.

czytaj dalej