wiadomości

Grupa ROBYG – rekordowa sprzedaż w H1 2021

07-07-2021

W pierwszym półroczu 2021 roku Grupa ROBYG zawarła ponad 2300 umów rezerwacyjnych netto oraz podpisała około 2100 umów deweloperskich i przedwstępnych w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Spółka przekazała ok. 1100 lokali. To rekordowy wynik potwierdzający pozycję Grupy ROBYG w czołówce deweloperów mieszkaniowych w Polsce. ROBYG planuje w 2021 podpisać ponad 4000 umów rezerwacyjnych oraz przekazać 3000 lokali.

czytaj dalej

Zrównoważony rozwój – czy to się opłaca

06-07-2021

Zmiany klimatu wywierają coraz większy wpływ na naszą codzienność, do czego przyczynił się rozwój dokonany na przestrzeni ostatnich dwustu lat. Doprowadził on do podwyższenia średniej temperatury i destabilizacji ekosystemów. Żeby im zapobiegać, coraz więcej państw i firm skłania się do koncepcji rozwoju zrównoważonego.

czytaj dalej

Luksusowe apartamenty „Rezydencja na Wzgórzu” w Gdyni z posadzkami parkingowymi Deckshield

22-06-2021

Rezydencja na Wzgórzu, usytuowana przy ul. Partyzantów 26 w Gdyni, to kameralny budynek apartamentowy, zaprojektowany przez biuro Hacked Dimensions, którego deweloperem jest inwestor prywatny. Inwestycja znajduje się niedaleko morza i mariny jachtowej, na Wzgórzu Maksymiliana, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta. W hali garażowej budynku zastosowano specjalistyczne posadzki żywiczne Deckshield, marki Flowcrete, wiodącego eksperta w tej dziedzinie.

czytaj dalej

Art and Design - aukcja sztuki i unikatowego designu

21-06-2021

Już 25 czerwca, na największym portalu rynku sztuki Artinfo.pl., rusza pierwsza aukcja internetowa z cyklu Art and Design pod kuratorską opieką Ewy Mierzejewskiej. Obok prac znanych artystów będziemy licytować dzieła unikatowego designu z prywatnej kolekcji Borisa Kudlički i Aleksandry Pogassi-Kudlički. Partnerem wydarzenia jest Mysia 3.

czytaj dalej

Finaliści konkursu POiD Building Awards 2021

14-06-2021

Związek Polskie Okna i Drzwi w lutym br. roku zainicjował pierwszy konkurs w branży stolarki budowlanej POiD Building Awards 2021, którego celem było wyłonienie najlepszych prezentacji wyrobów stolarki otworowej montowanych w obiektach architektonicznych. Niezależne jury wyłoniło najlepsze zastosowanie produktów w pięciu poszczególnych kategoriach. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas XI Kongresu Stolarki Polskiej online 15 czerwca.

czytaj dalej

konferencja prasowa "Moduł Przyszłości"

14-06-2021

W ostatnim roku Polacy uświadomili sobie, że ich domy muszą być bardziej wielofunkcyjne i dostosowane do ich zmieniających się potrzeb. Stowarzyszenie Dom Bezpieczny postanowiło zaprezentować w jaki sposób nasz dom może stać się Domem Aktywnym, który dostosowuje swoje funkcje do naszych indywidualnych i aktualnych potrzeb. Rozpoczęliśmy budowę modelowego, bezpiecznego domu aktywnego.

czytaj dalej