wiśniowski

NOBE – solidna konstrukcja w ekonomicznym wydaniu

05-06-2024

Już w czerwcu oferta produktowa WIŚNIOWSKI poszerza się o interesującą nowość: drzwi NOBE w klasie standard. Zostały one stworzone z myślą o tym, aby zapewnić dobre parametry techniczne przy zachowaniu korzystnej ceny – wszystko to w jakości produkcyjnej marki WIŚNIOWSKI.

czytaj dalej

Bezpieczeństwo pod kontrolą IFT Rosenheim

09-05-2024

Chcemy żyć komfortowo i bezpiecznie, to nie ulega żadnej wątpliwości. Ale statystyki policyjne pokazują, że z roku na rok liczba włamań do domów i mieszkań rośnie. Warto więc zastosować skuteczne zabezpieczenia posesji – zarówno na etapie budowy, jaki i prowadzonego właśnie remontu.

czytaj dalej

Jakie okna kupić w 2024?

26-04-2024

Wybór okien to decyzja na lata, dlatego w tym zakresie nie należy ulegać modzie, lecz wybrać funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązania, a aktualne trendy dopasować do własnych oczekiwań. W 2024 roku stawiamy na dbałość o środowisko naturalne, energooszczędność i praktyczne rozwiązania. Nie należy zapominać o nowoczesnym wzornictwie podkreślającym styl budynku.

czytaj dalej

Poukładaj dom z produktów WIŚNIOWSKI

18-04-2024

Budowa, remont czy termomodernizacja – komplementarna oferta dopasowanych produktów WIŚNIOWSKI pozwoli na stworzenie domu, o jakim marzy każdy z nas. Wiosenna promocja WIŚNIOWSKI umożliwia skompletowanie zestawu składającego się z bramy garażowej, okien, drzwi oraz ogrodzenia na preferencyjnych warunkach.

czytaj dalej

Rolety zewnętrzne – maksymalny komfort dla domu

13-03-2024

Powoli kończy się zima, pierwsze promienie wiosennego słońca przenikają do pomieszczeń. Właśnie teraz warto zastanowić się nad montażem rolet zewnętrznych. To maksymalny komfort dla każdego domu. Okna z roletami elektrycznymi zawsze dają tyle światła, ile akurat potrzeba.

czytaj dalej

Górska panorama z produktami WIŚNIOWSKI

23-02-2024

Każdego roku turyści przemierzają szlaki Bieszczad, by cieszyć się ich pięknem. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest Solina – miejscowość położona nad rozległym jeziorem, urzekająca wzgórzami rozciągającymi się aż po horyzont. Od niedawna krajobraz ten można podziwiać z zupełnie nowej perspektywy, a to za sprawą kolejki linowej, która została oddana do użytku w 2022 r. Sama podróż gondolą kolei widokowej to nie lada atrakcja. Zza szyby wagonika można podziwiać spektakularne widoki – jezioro Solińskie, monumentalną zaporę czy zapierające dech w piersiach krajobrazy Bieszczad.

czytaj dalej