kuchnia

Jak wybrać podłogę do łazienki i kuchni?

11-09-2023

Kuchnia, łazienka oraz pralnia to miejsca, które charakteryzuje podwyższona wilgotność. Dobór odpowiedniego pokrycia podłogowego w tych pomieszczeniach jest bardzo ważny ze względu na higienę, estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowników. Optymalnym wyborem są wodoodporne, antypoślizgowe i wygodne w czyszczeniu biopodłogi PURLINE.

czytaj dalej

Dwie nowe kolekcje paneli winylowych i przełomowy system montażu w jodełkę. Quick-Step rozszerza ofertę

30-08-2023

Do rodziny winylowych podłóg Alpha Vinyl od Quick-Step dołączają dwie nowe kolekcje paneli odzwierciedlających naturalne drewno – Bloom i Ciro. Nowe propozycje przypadną do gustu zarówno miłośnikom klasycznych wnętrz, jak i zwolennikom bardziej nowoczesnego designu. Belgijski producent po raz kolejny zadbał nie tylko o aspekt estetyczny produktów, ale też ich jakość. W parze ze stylowym wyglądem podłogi idzie jej funkcjonalność, trwałość i wodoodporność, a także łatwość montażu – nawet w przypadku ułożenia w jodełkę, dzięki innowacyjnej technologii Unizip.

czytaj dalej

W ergonomicznej kuchni

28-08-2023

Urządzenie funkcjonalnej kuchni to spore wyzwanie. Biorąc pod uwagę to, ile czasu spędzamy w niej na przygotowaniu posiłków i sprzątaniu po nich, istotne jest, by wykonywane czynności były jak najszybsze i wydajne. Sprzyjają temu m.in. właściwa wysokość kuchennych mebli, oświetlenie czy odpowiedni układ stref użytkowych. Ergonomiczna strefa zmywania także rządzi się swoimi prawami. Co warto wziąć pod uwagę przy jej urządzaniu?

czytaj dalej

Kuchnia Monolith w podmiejskiej rezydencji

16-06-2023

Należąca do dojrzałego małżeństwa, położona na przedmieściach rezydencja, tchnie spokojem typowym dla modernizmu. Zaprojektowana została z myślą o potrzebach małżeństwa, którego dzieci zaczęły już swoje własne życie. Jej centralny punkt, a zarazem serce, stanowi salon połączony z kuchnią. To tu para spędza wolny czas. Gotowanie jest ich wspólną pasją.

czytaj dalej

Dzień Mamy z marką Haier

25-05-2023

Marka Haier zadbała o to, by każdy użytkownik bez względu na stopień umiejętności kulinarnych mógł samodzielnie stworzyć dania na miarę prawdziwego szefa kuchni. Urządzenia do zabudowy wraz aplikacją hOn umożliwiają dostęp do ponad 350 unikatowych przepisów, również takie na szczególne okazje jak Dzień Mamy.

czytaj dalej

Urządzamy kuchnię. Dobry projekt krok po kroku

22-05-2023

Od projektu kuchni do realizacji wiedzie często długa droga. Jak sprawić, aby urządzanie jej było procesem przyjemnym? Jak dobrze zaplanować każdy etap? Jaki układ mebli jest najpraktyczniejszy? Sprawdź, co radzi architekt wnętrz.

czytaj dalej

Okap i filtr powietrza w jednym

25-04-2023

Słowem kluczem w dzisiejszych czasach jest multifunkcyjność. Poszukujemy rozwiązań, które spełniają różne potrzeby, serwując nam wiele w jednym. W tym kierunku projektuje swoje urządzania kuchenne firma Franke. Jednym z nich jest linia okapów Mythos Air Hub.

czytaj dalej

Płyta gazowa – szklana czy emaliowana

20-04-2023

Płyty gazowe cieszą stale rosnącą popularnością. Na rynku dostępnych jest ich wiele rodzajów – a wśród nich emaliowane lub ze szkła ceramicznego lub hartowanego. Przyszli użytkownicy stają więc przed niełatwym zadaniem, czyli rozważnym wyborem tej najlepszej i najtrwalszej. W podjęciu decyzji pomaga Stanisław Szyling – ekspert marki DYNACOOK.

czytaj dalej

Jak przygotować aranżację małej kuchni

18-04-2023

Niewielkie kuchnie lub aneksy kuchenne potrafią być kłopotliwe w odpowiednim aranżowaniu. Na co zwrócić uwagę podczas urządzania małej kuchni? Ekspert marki DYNACOOK – Stanisław Szyling – wskazuje na kilka przydatnych zasad, które pomogą w przygotowaniu miejsca wygodnego, funkcjonalnego i pięknego.

czytaj dalej