targi

W którą stronę zmierza design? Interprint na Łódź Design Festival

27-04-2022

Jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu miłośników dobrego designu, Łódź Design Festival, rozpocznie się już 12 maja. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Re:generacja”, skłaniająca do refleksji nad pytaniem, w którą stronę podąża współczesne wzornictwo. Na to pytanie postara się odpowiedzieć między innymi firma Interprint. Co przygotowała dla uczestników festiwalu w tym roku?

czytaj dalej

Wiosenna wystawa DOM, OGRÓD i TY coraz bliżej

19-04-2022

Już w weekend w Targach Kielce rozpocznie się jedna z najbardziej lubianych przez mieszkańców regionu wystawa DOM, OGRÓD i TY. Tegoroczna odsłona, w której wejście dla zwiedzających będzie bezpłatne, odbędzie się 23 i 24 kwietnia w Targach Kielce.

czytaj dalej

Polski Klaster Budowlany zaprasza na Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA 2022!

28-01-2022

Już w następnym tygodniu Targi BUDMA, które odbędą się w terminie 1-4 lutego 2022 r. w Poznaniu. To najważniejsze spotkanie w branży budowlanej i architektonicznej. W tegorocznej jubileuszowej 30-stej edycji targów, Polski Klaster Budowlany wystawi wspólne duże stoisko klastrowe, na którym zaprezentuje się 13 firm członkowskich. Serdecznie zapraszamy na stoisko numer 38, Hala 5.

czytaj dalej

BUDMA'2022 - Gotowi Do Spotkań

13-01-2022

4 największe pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione będą budowlanymi nowościami i premierami rynkowymi, produktami, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku! Już od 1 do 4 lutego startują targi BUDMA – jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branży budowlanej w Polsce i Europie! To już 30 edycja targów znanych i cenionych przez wykonawców, architektów, przedstawicieli handlu materiałami budowlanymi oraz inwestorów i deweloperów. Co zobaczymy, czego posłuchamy i dowiemy się w Poznaniu?

czytaj dalej

Spektakularne stoisko Cosentino na Warsaw Home 2021

02-11-2021

Jedno z najczęściej odwiedzanych, fotografowanych i komentowanych stoisk na zakończonych właśnie targach Warsaw Home to dzieło Szymona Hanczara dla Cosentino. Znany projektant zabrał nas na spacer szlakiem hiszpańskich muzeów, ulic i parków, pokazując materiały Cosentino w zupełnie nowej odsłonie, zainspirowanej twórczością Antonio Gaudiego, Pablo Picasso i Joan Miro. W przestrzeni wystawienniczej pojawiły się przykuwające wzrok gości charakterystyczne totemy, kryjące w sobie historię poszczególnych marek oraz portfolio dostępnych wzorów.

czytaj dalej

Gala Collezione na Warsaw Home &Contract 2021

28-10-2021

Po dwuletniej przerwie do Nadarzyna powracają targi meblowe i wnętrzarskie Warsaw Home&Contract. Wydarzenie cieszy się ogromnym powodzeniem, gromadząc z roku na rok coraz więcej producentów, architektów i entuzjastów dobrego wzornictwa, poszukujących inspiracji do swoich domów. Wśród pięciuset wystawców nie zabraknie dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy Fabryka Mebli Gala Collezione, która zaprezentuje najnowsze kolekcje mebli wypoczynkowych marek Gala Collezione oraz Sweet Sit.

czytaj dalej

Wnętrzarskie inspiracje podczas 5. edycji ArchiDAY 2021

28-10-2021

Bogaty program prelekcji, dyskusji i debat, goście specjalni, konsultacje z ekspertami, warsztaty z oprogramowania to jedne z większych wartości organizowanego od 5 lat wydarzenia archiDAY. W tym roku odbędzie się ono w systemie hybrydowym w terminie 25 - 30 października br.

czytaj dalej