targi

Cerrad zaprasza na Cersaie 2023 do Bolonii

18-09-2023

Przed nami 40. edycja Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek w Bolonii – Cersaie 2023. Już dziś Cerrad zaprasza na 5 inspirujących dni z nowościami marki oraz dwa dni spotkań z wybitnymi polskimi architektami i projektantami wnętrz oraz artystami. W dniach 25-29 września 2023 przedstawiciele marki będą czekać na odwiedzających gości w Centrum Wystawienniczym w Bolonii, hala 16, stoisko C9-D10 i C12-D11.

czytaj dalej

Baumit zamieszał na jesiennych targach Bricomarché

12-09-2023

W dniach 5-6 września 2023 w Poznaniu odbyła się kolejna, dwunasta edycja wewnętrznych targów budowlanych Bricomarché. Sporo pozytywnego zamieszania podczas wydarzenia wywołała firma Baumit, prezentując pierwszy na rynku beton w rozpuszczalnym worku.

czytaj dalej

HAIER PREZENTUJE TECHNOLOGICZNE ARCYDZIAŁA

01-09-2023

IFA, Berlin, 31 sierpnia 2023 r. - Marka Haier, która nieprzerwanie od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, na targach IFA przedstawia swoje najnowsze produkty wspierane technologią i sztuczną inteligencją.

czytaj dalej

Würth Polska partnerem EuroSkills Gdańsk 2023

21-08-2023

Wielkimi krokami zbliża się największy konkurs umiejętności zawodowych w Europie. Mistrzostwa Europy Młodych Profesjonalistów, czyli EuroSkills odbędą się po raz pierwszy w Polsce i będą trwać od 5 do 9 września. Oficjalnym Diamentowym Partnerem wydarzenia został Würth Polska, który w ramach współpracy zapewni niezbędne produkty BHP oraz narzędzia dla uczestników takich konkurencji, jak m.in.: dekarstwo, ciesielstwo, murarstwo, stolarstwo i spawalnictwo.

czytaj dalej

Nakłonić do działania. Rusza Łódź Design Festival 2023

18-05-2023

Łódź Design Festival powrócił! Już po raz 17. poprzemysłowa przestrzeń Łodzi stanie się miejscem tętniącym najlepszym polskim (i nie tylko) designem. Tym razem organizatorzy zabiorą nas w niezwykłą wyprawę w przyszłość. Nie będzie to jednak wyprawa w nieznane – jak głosi motyw tegorocznej edycji, „Future Perfect”, przyszłość będzie taka, jaką sami zaprojektujemy. Okazją do wspólnego zastanowienia się nad jej możliwymi perspektywami będą wystawy, prelekcje oraz spotkania i porywające rozmowy.

czytaj dalej

Paged Meble z premierą wyjątkowej kolekcji Alter Ego na targach Salone del Mobile w Mediolanie 2023

13-04-2023

Słynne coroczne targi designu Salone del Mobile odbędą się w Mediolanie w dniach 18-23 kwietnia 2023 roku. Na tym globalnym wydarzeniu nie zabraknie również polskiej marki Paged Meble, która została dziś wyróżniona w ramach Archiproducts Design Selection 2023. To właśnie w Mediolanie Paged po raz pierwszy zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję Alter Ego, która jest niekonwencjonalnym, nowoczesnym twistem na kultowy styl mebli, jednocześnie wzbogaconym o nowe modele. Producent zaangażował doświadczonych projektantów i architektów, którzy wspólnie z Pagedem przygotowali wyjątkowe meble specjalnie na włoskie targi.

czytaj dalej

15 – 18.03 – Dni Świet(l)nych Inspiracji

21-02-2023

Przyjdź, zainspiruj się, znajdź rozwiązania dla siebie. Dom Marki Nowodvorski to więcej niż showroom ze świetlnymi inspiracjami – to rozmowy, spotkania z projektantami oraz jakość jako wartości sygnowane nazwiskiem założycieli marki.

czytaj dalej

Mariaż sztuki i architektury. Geberit na 4 Design Days

07-02-2023

Za nami kolejna odsłona 4 Design Days, święta architektury i designu, która zgromadziła w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach znanych architektów, projektantów i producentów wyposażenia. Stoisko Geberit, europejskiego lidera w segmencie ceramiki, zachwyciło gości, stając się jedną z najchętniej odwiedzanych przestrzeni wystawienniczych. W tym roku za koncepcję stoiska odpowiedzialny był Szymon Hanczar, założyciel hanczar studio, który stworzył wyjątkowy projekt targowy. Na przestrzeni marki pokazał połączenie sztuki i architektury, a całość zaprojektował w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

czytaj dalej

BUDMA 2023 – drogowskaz dla branży budowlanej

25-01-2023

Przed nami Targi BUDMA 2023 - najbardziej prestiżowa impreza handlowa dla budownictwa i architektury w Polsce i Europie Środkowej, wymieniana na równi z największymi wystawami świata. Liderzy, twórcy innowacji, producenci oraz firmy dopiero wchodzące na rynek zaprezentują w jednym miejscu najbogatszą ofertę nowoczesnych produktów, materiałów, maszyn i urządzeń dla sektora budowlano-architektonicznego.

czytaj dalej