dachy

Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

01-02-2024

Eleganckie pokrycie modnego dachu, zachwycające pod względem estetyki i trwałości to efekt zastosowania na połaci dachówki płaskiej SIMPLA w nowej wersji – NUANCE w kolorze łupka angobowana. Nowość 2024 marki CREATON to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesną i minimalistyczną architekturę, w przypadku której nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.

czytaj dalej

Natura w utylizacji odpadów w Warszawie - Zakład Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych będzie miał zielony dach

31-01-2024

Zakład Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych w Warszawie będzie miał zielony dach. Dzięki obecnie przeprowadzanej modernizacji, ZUSOK będzie nie tylko przekształcał odpady w prąd i ciepło, ale także zapewni dodatkowe hektary zieleni w mieście. Zielony dach będzie wspierał retencję wody, zwalczał smog i zwiększał bioróżnorodność.

czytaj dalej

Zintegrowany dach fotowoltaiczny VARIO

18-01-2024

VARIO, nowość w ofercie marki CREATON, to wysokiej jakości system fotowoltaiczny składający się z najwyższej klasy komponentów umożliwiających zachowanie wyróżniającej estetyki dachu oraz bezkonkurencyjną funkcjonalność w zakresie generowania energii. Gwarancja wydajności paneli po 25 latach wynosi aż 92%.

czytaj dalej

Akcesoria dachowe marki CREATON – funkcjonalne rozwiązania systemowe

04-01-2024

Akcesoria dachowe z oferty CREATON Polska odznaczają się wysoką jakością oraz nowoczesnym, niezwykle funkcjonalnym designem. Współtworzą przemyślane systemy, w pełni dopasowane do pokryć marki. Ich szeroki asortyment umożliwia wybór produktów dostosowanych pod każdym względem do potrzeb danej inwestycji oraz specyfiki dachu.

czytaj dalej

Zalety dachu z dachówką cementową

14-12-2023

Dachówka cementowa to jeden z najpopularniejszych rodzajów pokrycia dachowego. Ceniona jest między innymi za swoją trwałość, atrakcyjny wygląd oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Produkty tego rodzaju estetycznie prezentują się na połaci, równocześnie skutecznie chroniąc dach przed działaniem szkodliwych czynników.

czytaj dalej

Dachówki betonowe Braas – które 3 modele najchętniej wybierają klienci?

14-12-2023

Dachówki betonowe od lat cieszą się ogromną popularnością wśród inwestorów. Nie bez powodu mówi się o nich, że są twarde jak kamień – na to określenie wpływa przede wszystkim ich wyjątkowa trwałość, odporność i pozostałe, świetne właściwości techniczne. Produkt ten gwarantuje wieloletnie bezpieczeństwo i komfort korzystania z pokryć dachowych. Właśnie dlatego dachówki betonowe są jednymi z najchętniej wybieranych wśród klientów Braas – eksperta w ich produkcji. Firma od lat gwarantuje najlepsze właściwości betonowych pokryć dachowych. Które 3 modele to absolutny top sprzedażowy wśród dachówek betonowych?

czytaj dalej

Kolejny intensywny sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

30-11-2023

Trwa nowy sezon w Akademii CREATON – nowoczesnym centrum szkoleniowym oferującym dekarzom z całej Polski możliwość poszerzenia wiedzy. Udział w zajęciach to świetna okazja do doskonalenia umiejętności, wymiany doświadczeń zawodowych, konsultacji z ekspertami, a także zapoznania się z nowościami produktowymi. Dla uczestników przygotowano atrakcyjną ofertę złożoną z 3 nowych programów szkoleniowych.

czytaj dalej

Ekologiczne rozwiązania w branży rynnowej i dachowej

28-11-2023

W obliczu rosnącej świadomości ekologicznej oraz konieczności działania na rzecz ochrony środowiska, branża budowlana stoi przed wyzwaniem wdrażania zrównoważonych i przyjaznych dla natury praktyk. Dotyczy to również sektora rynnowego i dachowego. Ekologiczne rozwiązania w tych dziedzinach mogą znacząco przyczynić się do redukcji emisji dwutlenku węgla, minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko oraz promowania zrównoważonego wykorzystania zasobów.

czytaj dalej

Samoprzylepna papa podkładowa Plaster V SBS – nowość marki Icopal

23-11-2023

Portfolio pap podkładowych marki Icopal, uznanego producenta materiałów hydroizolacyjnych najwyższej jakości, poszerzyło się o papę samoprzylepną Plaster V SBS. Produkt charakteryzuje się wieloma cenionymi i poszukiwanymi przez wykonawców oraz inwestorów właściwościami. Łatwiejsza aplikacja, szybsza i bardziej efektywna praca z produktem, niższe koszty inwestycji - jakie jeszcze korzyści można odnieść stosując Plaster V SBS?

czytaj dalej