podłoga

Podłogi - 4 sposoby na oszczędności

31-01-2023

Trudne, wymagające ekonomicznie czasy skłaniają do szukania oszczędności. W gruncie rzeczy ich wynajdywanie jest dzisiaj sztuką! Oto przykład, jak zaoszczędzić na wymianie lub położeniu w nowym domu czy mieszkaniu podłóg, ale nie byle jakich, tylko takich, które są zarówno estetyczne, jak i trwałe.

czytaj dalej

Biopodłoga PURLINE fundamentem ciepłego domu

31-01-2023

W okresie zimowym powiedzenie „ciepło domowego ogniska” nabiera szczególnego znaczenia. Aby dom był przytulną oazą w chłodne dni, warto przy jego projektowaniu zadbać o dobór odpowiednich materiałów budowlanych. O tym, dlaczego zimą tak duże znaczenie ma praktyczna w użytkowaniu i ciepła podłoga, mówi Grzegorz Mazur, ekspert marki wineo.

czytaj dalej

Klasyczna podłoga dla każdego

17-01-2023

Dąb stary? Ze śladami cięcia piłą? A może biały patynowany? Odświeżona kolekcja podłóg laminowanych Classic od Quick-Step jest teraz niemal nie do odróżnienia od naturalnego materiału. W dodatku przystępna cenowo, staje się kuszącą alternatywą dla drewnianych desek.

czytaj dalej

Ciepła podłoga na zimne miesiące – PURLINE od wineo

08-12-2022

Zimowe miesiące są zachętą do spędzania większej ilości czasu w domowym zaciszu. Niskie temperatury na zewnątrz pozostają w kontraście do przytulności wewnątrz pomieszczeń, a szybko zapadający zmierzch sprzyja organizacji rodzinnych zabaw, seansów filmowych czy gier. Fundamentem komfortu domowników jest ciepła, przyjemna w dotyku i bezpieczna podłoga.

czytaj dalej

Poznaj 7 tajemnic przytulnych wnętrz

29-11-2022

Jesienią wszystkim nam potrzeba ciepła – także w aranżacji wnętrz. Jak wprowadzić je do swojego domu? Mamy na to sprawdzone, proste i skuteczne sposoby. Dzięki nim mieszkanie będzie ujmować atmosferą oraz wprawiać w dobry nastrój. Co ważne, ta magia zadziała nie tylko w chłodnych miesiącach, ale przez cały rok!

czytaj dalej

PURLINE wineo 1000: nowoczesna odpowiedź na światowe trendy

07-11-2022

Przytulność różne ma oblicza, dlatego w ofercie wineo znajdują się propozycje unikalnych dekorów podłogowych, opracowanych w oparciu o 4 wiodące trendy aranżacyjne. Linia biopodłóg wineo 1000 obejmuje zróżnicowane odcienie, idealnie wpisujące się w indywidualny styl i podkreślające wyjątkową atmosferę wnętrza. O właściwościach kolekcji opowiada Grzegorz Mazur, ekspert marki wineo. Wygląd podłogi ma duży wpływ na atmosferę mieszkania. Aby uzyskać ponadczasowy efekt, warto dobrać dekory harmonizujące z ulubionym stylem: Japandi, Rustykalnym, Art Deco lub Skandynawskim.

czytaj dalej

Podłoga w stylu eko – PURLINE do nowoczesnych wnętrz

05-10-2022

Przy urządzaniu wnętrza domu lub mieszkania warto zdecydować się na certyfikowane, innowacyjne rozwiązania ekologiczne. Biopodłogi PURLINE są wykonane z przyjaznych środowisku, biodegradowalnych materiałów i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Dzięki temu stanowią zdrową alternatywę dla tradycyjnych parkietów, płytek, wykładzin czy dywanów.

czytaj dalej

Sposoby montażu paneli podłogowych - czym i jaki wybrać?

10-08-2022

Nowoczesne winylowe panele podłogowe mogą być montowane zarówno przy użyciu kleju, jak i metodą bezklejową. Każdy ze sposobów ma zalety, a technikę warto dostosować do specyfiki pomieszczenia. Kolekcja wineo 400 jest dostępna w trzech praktycznych wersjach, dedykowanych do klejenia, montażu na click albo w wariancie Multi-Layer.

czytaj dalej