łazienka

Armatura i akcesoria – wybór, który się opłaca

20-05-2024

Łazienka potrafi zachwycać swoim wystrojem. Zależy nam na tym, by sprzyjał on wypoczynkowi i wygodnej pielęgnacji. Jednym z ważnych elementów udanej aranżacji jest spójny wygląd armatury i akcesoriów. Przykłady takich rozwiązań znajdziemy w kolekcjach marki FERRO.

czytaj dalej

Unikatowe płyty fornirowane

16-05-2024

Płyta fornirowana to optymalne połączenie szlachetnego wyglądu drewna z wszechstronnym zastosowaniem płyt wiórowych. Otrzymujemy urzekający rysunek słojów naturalnego pochodzenia, bez potrzeby piłowania ciężkiego drewna litego. Idealny na ścianę, meble lub elementy dekoracyjne.

czytaj dalej

Idealnie świeże pranie z inteligentną pralką Haier X11

07-05-2024

Firma Haier, która od 15 lat utrzymuje pozycję lidera na rynku AGD, wprowadza do swojej oferty nowy model pralki. Haier X11 HW100-BD14397 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na runku, o niezwykłej precyzji wykonania i najwyższej klasie energetycznej A. Zastosowane w pralce technologie wspomagane sztuczną inteligencją ułatwiają codzienne obowiązki i sprawiają, że pranie będzie zawsze idealnie czyste i pachnące.

czytaj dalej

Łazienka z efektem wow!

06-05-2024

Wprowadzenie oryginalnych rozwiązań architektonicznych, na przykład unikatowej aranżacji przestrzeni czy układu okien, może wzmocnić jej wyjątkowość, ale to tylko jeden z aspektów jakie można rozważyć. Najważniejsze jest, aby nie zapominać o spójności i zharmonizowaniu wybranych elementów.

czytaj dalej

Wygoda w łazience – jak o nią zadbać?

29-04-2024

Komfortowa łazienka to harmonia efektywności i estetyki, adekwatna do potrzeb użytkownika. Optymalny układ funkcjonalny dopasowany do przestrzeni gwarantuje łatwy dostęp do istotnych elementów oraz ergonomiczne rozmieszczenie sprzętów i akcesoriów.

czytaj dalej

Wanna w roli głównej

22-04-2024

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej kabina prysznicowa zastępuje tradycyjną wannę. Jednak wszyscy, którzy uwielbiają aromatyczną, relaksującą kąpiel nie muszą rezygnować z drugiego rozwiązania. Mogą po prostu pójść na kompromis – mieć i natrysk i wannę.

czytaj dalej

Zestawy natryskowe do małych i dużych łazienek

18-03-2024

Coraz chętniej w naszych domach korzystamy z kabiny prysznicowej. To idealne rozwiązanie do niewielkich łazienek, ale także większych salonów kąpielowych, w których możemy cieszyć się przestrzenią i bogatym programem funkcjonalnym. Jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia tej strefy łazienki są przesuwne zestawy natryskowe.

czytaj dalej

Dodaj odrobinę złota do swojej łazienki!

27-02-2024

Chcesz stworzyć luksusową łazienkę? Wprowadź do niej złote, szczotkowane akcenty, które będą nutami blasku i wyrafinowania. Dlaczego? Ponieważ złoto nigdy nie przestaje wyglądać reprezentacyjnie i elegancko, niezależnie od tego, czy jest użyte do stworzenia stylu vintage, czy nowoczesnego wnętrza.

czytaj dalej