łazienka wystrój

Gdy projekt łazienki wymaga poprawek

08-09-2023

Jeśli przyjmiemy tezę, że projekt aranżacyjny łazienki zwykle wymaga poprawek, warto przemyśleć jak się do nich przygotować, aby nie wywróciły całego zamysłu do góry nogami, a ich wprowadzanie nie zajęło wiele czasu. Rozwiązanie to nie tylko skrupulatne planowanie, ale też wybór komplementarnej kolekcji dodatków, z której łatwo dobrać alternatywne propozycje.

czytaj dalej

W ergonomicznej łazience

04-09-2023

Jeśli łazienka ma służyć wszystkim domownikom, powinna być tak urządzona, by spełniać potrzeby każdego z nich. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę.

czytaj dalej

Łazienka w świetnym stylu. Modne materiały odporne na wilgoć

29-08-2023

Urządzając łazienkę, coraz częściej myślimy o niej w kontekście salonu kąpielowego, miejsca, które dba o nasz dobrostan i z powodzeniem może pełnić rolę domowego spa. Ważny wówczas staje się wybór materiałów – łatwych w codziennej pielęgnacji, ale przede wszystkim trwałych i odpornych na działanie wilgoci. W tym zakresie firma Pfleiderer proponuje znakomite rozwiązania.

czytaj dalej

W modnej małej łazience

03-07-2023

Małe łazienki też są piękne! Nawet na niewielkim metrażu może powstać funkcjonalne, estetyczne i modne miejsce, w którym z przyjemnością będziemy rozpoczynali i kończyli dzień.

czytaj dalej

Więcej swobody w strefie prysznica

28-06-2023

Nowoczesne rozwiązania pozwalają stworzyć wygodną i piękną strefę prysznica nawet w trudnych miejscach. Należy do nich stabilizator kątowy L, który jest alternatywą dla typowych wsporników. Dzięki niemu zamontujemy kabinę prysznicową nawet blisko okna. A to nie jedyny trudny przypadek, w którym pomoże. Sprawdźmy w jakim jeszcze!

czytaj dalej

178 elementów w nowej kolekcji SILIA od DEANTE

20-06-2023

Każda nowa kolekcja elementów wyposażenia łazienki to dla projektantów zwiększenie możliwości aranżacyjnych, a dla producenta – sposobność, by reagować na potrzeby użytkowników, prezentować nowe rozwiązania i zmieniać coś na lepsze. Nowa kolekcja Silia firmy Deante to ukłon w stronę projektantów, bo ułatwia ich pracę, użytkowników, bo odpowiada na ich potrzeby i środowiska, bo powstała w myśl zasad zrównoważonego rozwoju.

czytaj dalej

Światowy Dzień Wellness z Radaway

13-06-2023

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Wellness, prawdziwe święto dla zmysłów. I znakomita okazja, by udać się na pielęgnacyjne zabiegi, popływać w basenie lub wziąć relaksujący prysznic. Możemy również zorganizować ten wspaniały dzień we własnej łazience.

czytaj dalej

Kolekcja SEPARADO do Twojej łazienki. Cristalstone®

29-05-2023

Ponadczasowe piękno i wysoką funkcjonalność miłośnicy designu odnajdą w linii Separado – unikatowej kolekcji umywalek nablatowych i wolnostojących oraz wanien marki Cristalstone®. Każdy z tych wyjątkowych produktów wyróżnia estetyczne wykończenie i wyrazista forma możliwe do uzyskania dzięki nowoczesnym tworzywom – kompozytowi GFK Luxum® oraz konglomeratowi Cristalstone. Te opracowane przez wybitnych specjalistów materiały łączą w sobie najlepsze cechy ceramiki oraz kompozytów sanitarnych. Powierzchnia produktów wytworzonych z tak innowacyjnych tworzyw jest gładka w dotyku, nie ulega również przebarwieniom i wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Modele z kolekcji Separado gwarantują więc przyjemne i wygodne użytkowanie, jednocześnie stając się niezwykle estetyczną ozdobą każdego luksusowego salonu kąpielowego.

czytaj dalej

Kolekcje marki Devo zauroczyły zwiedzających targi ISH

27-03-2023

Za nami największe targi sanitarne ISH we Frankfurcie nad Menem. Jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych przyciągnęło zarówno wielu wystawców, jak i zwiedzających. Wśród największych firm z całego świata swoje stoisko zaprezentowała polska marka Devo, pokazując najlepsze kolekcje mebli łazienkowych.

czytaj dalej

Trzy sposoby na czarny mat w łazience

16-03-2023

Matowa czerń to jedno z najpopularniejszych wykończeń w łazience. Jest elegancka, ponadczasowa i pasuje dosłownie wszędzie. Dowód? Trzy różne aranżacje, a każda prezentuje inne podejście do tego motywu. Poznajmy je!

czytaj dalej