łazienka wystrój

Montaż wanny wolnostojącej – jak wykonać go krok po kroku

20-10-2021

Nawet zwykła łazienka może stać się eleganckim i funkcjonalnym pokojem kąpielowym, jeśli zostanie wyposażona w wannę wolnostojącą. To rozwiązanie, które wyróżnia designerski wygląd i wygoda użytkowania. Jak prawidłowo zamontować tego typu wannę, aby spełniała swoje zadanie i dobrze wpisywała się w łazienkową przestrzeń?

czytaj dalej

Kolekcja AXOR One – esencja prostoty. Jak zaprezentuje się w projektach łazienek na konkurs „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni”

04-10-2021

Wyważone proporcje. Smukłe sylwetki. Płaskie kształty, miękkie narożniki, łagodnie zwężające się wylewki. Tak można opisać ponadczasowe wzornictwo nowej kolekcji AXOR One. Należące do niej panele prysznicowe, moduły termostatyczne i armatura łazienkowa pojawią się w projektach nadesłanych na konkurs „AXOR. Luksus nie wymaga przestrzeni”, który potrwa do 12 listopada 2021 r. Nim poznamy prace uczestników zmagań, przyjrzyjmy się bliżej wzornictwu i funkcji samej kolekcji.

czytaj dalej

Łazienka na 5 sposobów – pomysły na wnętrza w różnych stylach

23-09-2021

Łazienka to jedno z najbardziej wymagających pomieszczeń, jeśli chodzi o projekt wnętrza. Należy w nim umiejętnie połączyć kwestie estetyczne z tymi technicznymi. Kluczową rolę odgrywa więc przemyślany design elementów wyposażenia. A żeby wizualnie i funkcjonalnie wszystko do siebie pasowało, najlepiej postawić na rozwiązania systemowe. W przypadku FDESIGN stanowią one istotę oferty. Co więcej, dają szerokie możliwości wyboru ulubionej konwencji stylistycznej.

czytaj dalej

Kolekcja MILLE od Cersanit – harmonia w Twojej łazience

30-03-2021

Kolekcja MILLE od marki Cersanit oferuje wszystko, co niezbędne do wyposażenia eleganckiej, szykownej i pełnej wyrazu łazienki naszych marzeń. MILLE łączy nowoczesny wygląd z łatwością montażu i przystępną ceną, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego domu – będzie świetnym wyborem zarówno do małych i wielkich łazienek oraz wpisze się w większość popularnych teraz stylów wnętrzarskich. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów i dostarczyć im kojącego poczucia harmonii.

czytaj dalej

Pięć sposobów na łazienkę według Decoroom

04-11-2019

Witamy tu dzień szukając energetycznego pobudzenia, relaksujemy ciało po całym dniu a czasem... podejmujemy ważne życiowe decyzje. Tak, tak - zdarza się, że to właśnie pod prysznicem przychodzą nam do głowy najlepsze pomysły. Dlatego dziś już nie wystarcza nam łazienka czysta i praktyczna. Warto, by była inspirująca, piękna i dopasowana do naszych potrzeb.

czytaj dalej