nagrody

Pomóż zaprojektować toaletę koło górskiego szlaku – weź udział w ankiecie

28-07-2021

W trwającej właśnie 23. edycji konkursu KOŁO „Projekt Łazienki 2021” zadaniem jest stworzenie koncepcji budynku o funkcji toalety publicznej, który mógłby stanąć koło szlaku górskiego w Dolinie Chochołowskiej. Przed przystąpieniem do prac nad projektem warto jak najlepiej poznać to miejsce. Organizator konkursu, firma Geberit, uruchomił specjalną ankietę dla turystów podróżujących po górskich szlakach, aby zebrać informacje, które mogą być cenne dla startujących w konkursie studentów i młodych architektów.

czytaj dalej

W trzech kolorach

14-06-2021

Architekci z pracowni MMOA zamiast ingerować w założenia projektowe domu wybudowanego trzydzieści lat temu, postanowili podkreślić otwartą przestrzeń wewnątrz za pomocą odpowiednich materiałów, barw i wyposażenia. Dzięki nim bryła sprzed trzech dekad zyskała nowoczesną aranżację, która – choć pełna prostych, geometrycznych form – jest przyjemna i ciepła w odbiorze. Projekt zajął pierwsze miejsce w 12. edycji konkursu VASCO Integracja w kategorii projektów zrealizowanych.

czytaj dalej

Brodzik Geberit Olona nagrodzony w konkursie A’ Design Award & Competition 2021

08-06-2021

A’ Design Award & Competition to największy międzynarodowy konkurs związany z projektowaniem i wzornictwem. Co roku jury składające się z designerów, przedstawicieli mediów, biznesu oraz uczelni wyższych wyłania zwycięzców, których projekty wyróżniły się największą kreatywnością oraz najlepszym zastosowaniem technologii. W tym roku w gronie jego laureatów znalazła się m.in. marka Geberit.

czytaj dalej

Jan Sikora nagrodzony A’Design Award 2021

11-05-2021

Projekt rewitalizacji starej kuźni w Lesznie autorstwa zyskał w Polsce duże uznanie i został okrzyknięty „modelowym polskim loftem”. Dostrzegli go także jurorzy prestiżowego, międzynarodowego konkursu A’Design Award, zwanego „Oscarami designu”. To kolejna międzynarodowa nagroda w dorobku arch. Jana Sikory – profesora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz założyciela autorskiej pracowni Sikora Wnętrza.

czytaj dalej

Polski omnichannel – światowy sukces 9design

20-11-2019

W marcu tego roku prestiżowa nagroda Gia Innovation Awards w kategorii „Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing“ trafiła do… Polaków! 9design, jako jeden z trzech polskich sklepów, pośród kilkuset salonów wnętrzarskich na świecie, może teraz poszczycić się tym wyróżnieniem. Anna i Krystian Dobrzyccy, właściciele marki, udowadniają, że integracja sprzedaży online z tradycyjnym retailem, to klucz do sukcesu na arenie międzynarodowej.

czytaj dalej