nagrody

Tremco CPG Poland z wyróżnieniem „Budowlana Firma Roku 2022” od miesięcznika „Builder”

22-03-2023

W czasie uroczystej Gali Finałowej Builder Awards, która odbyła się 16 marca 2023 roku w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie, Redakcja i Rada Naukowa miesięcznika „Builder” przyznały wyróżnienia za ubiegły rok. Firma Tremco CPG Poland otrzymała tytuł „Budowlana Firma Roku 2022” w kategorii Producent/dostawca materiałów budowlanych – Chemia budowlana, a dyrektor zarządzająca spółki, Barbara Radziwon, odebrała wyróżnienie specjalne – „Osobowość Branży Budownictwo 2022”.

czytaj dalej

Wyjątkowa architektura, inspirujący design i unikalne inwestycje – ogłoszono listę nominowanych w konkursie Property Design Awards 2023

12-12-2022

Property Design Awards to konkurs, który na stałe wpisał się na listę wydarzeń towarzyszących 4 Design Days. Wyróżnia i promuje unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu. Nagradza również najlepsze projekty komercyjne oraz publiczne w Polsce, które zostały oddane do użytku do końca 2022 roku, a także ich twórców. Statuetki Property Design Awards autorstwa artysty Oskara Zięty zostaną przyznane już po raz 7.

czytaj dalej

Eksperci wskazali Fasady Roku 2022. Rywalizacja przenosi się na poziom międzynarodowy

07-12-2022

Domy jedno- i wielorodzinne, kamienice, biurowce, hotele, ośrodki zdrowia, placówki oświaty, obiekty historyczne i wiele innych budynków – to właśnie one i ich elewacje tworzą scenerię dla naszego życia, wpływając na jego jakość. Dlatego zasługują, by je docenić. Jury konkursu Fasada Roku 2022 właśnie wyłoniło najlepsze realizacje w naszym kraju, wykończone materiałami Baumit. To jednak nie koniec emocji...

czytaj dalej

Wrocławski showroom Decoroom nagrodzony w konkursie European Property Awards za najlepsze biuro w Polsce

29-11-2022

Decoroom, firma specjalizująca się w wykończeniu pod klucz, po raz kolejny została doceniona w międzynarodowym konkursie European Property Awards. Tym razem nagrodę główną w kategorii Best Office Interior Poland otrzymał wrocławski showroom, który pracownia otworzyła w lutym 2022 r. Kilka lat wcześniej tę samą nagrodę przyznano za ich warszawskie biuro.

czytaj dalej

Jakość, długowieczność i zrównoważony rozwój – tego poszukuje konkurs Dobry Design 2023

07-11-2022

Znalezienie nowych ikon polskiego designu i twórców, którzy w DNA swojej działalności mają wpisaną troskę o dobry design, wysoką jakość i długowieczność produktu oraz zorientowanie na zrównoważony rozwój to główny cel konkursu Dobry Design 2023. Zgłoszenia można wysyłać do 30 listopada br., a finał plebiscytu odbędzie się podczas 4 Design Days 2023.

czytaj dalej

Łódzcy studenci Akademii Sztuk Pięknych nagrodzeni przez OKAM za projekty aranżacji mieszkań w Strefie PROGRESS

21-10-2022

OKAM, wraz z Instytutem Architektury Wnętrz łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, rozstrzygnął konkurs wśród studentów uczelni. W ramach inicjatywy młodzi ludzie przygotowywali projekty aranżacji funkcjonalno-przestrzennej trzech mieszkań: kawalerki, a także 2 i 3-pokojowych w inwestycji Strefa PROGRESS, pierwszym projekcie mieszkaniowym dewelopera w Łodzi. Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, a uroczystość odbyła się na terenie Odlewni w Strefie Piotrkowska 217 OKAM sąsiadującej ze Strefą PROGRESS.

czytaj dalej

Fasada Roku 2022: Blisko 300 elewacji w konkursie. Ostatni miesiąc głosowania internautów

13-10-2022

Z końcem września poznaliśmy pełną listę uczestników tegorocznej edycji zmagań o miano najlepszej elewacji w Polsce, wykonanej w technologii Baumit. 30 września br, minął bowiem termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu Fasada Roku 2022. Jednocześnie, październik to ostatni miesiąc, kiedy internauci mogą wcielić się w rolę jurorów i ocenić kandydatów. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to już ostatni moment, by wesprzeć realizacje ze swojego regionu.

czytaj dalej

Konkurs „Roca One Design Challenge” już 15 października!

06-10-2022

Wielkimi krokami zbliża się IV edycja organizowanego przez firmę Roca konkursu „Roca One Day Design Challenge”. W tym roku odbędzie się on 15 października, w formule online. Na młodych projektantów i architektów czeka wyjątkowe wyzwanie zaprojektowania innowacyjnych produktów do przestrzeni łazienkowej oraz atrakcyjne nagrody. Szczegóły zadania dla uczestników zostaną ogłoszone w dniu konkursu, a rejestracja jest otwarta do 14 października.

czytaj dalej