Targi

Targi InOut 2023 w Rimini – pierwsza edycja imprezy międzynarodowym sukcesem

28 listopad 2023

Targi InOut, które jeszcze do niedawna funkcjonowały pod nazwą SIA Hospitality Design, to nowy format przygotowany przez Italian Exhibition Group. Tegoroczna, pierwsza edycja skierowana do branży kontraktowej w branży nieruchomości komercyjnych przyciągnęła 2700 wystawców z 62 krajów całego świata, co stanowi niemal 20% wzrost frekwencji w stosunku do roku ubiegłego. Tak ciepłe przyjęcie ze strony przedstawicieli branży pozwala przypuszczać, że włoskie Rimini na stałe zagości na eventowej mapie Europy.

czytaj dalej

Zdecydowani, gotowi do działania i zorientowani na dialog – podsumowanie prezentacji REHAU Industries na targach ReBuild Ukraine w Warszawie

23 listopad 2023

Ważny impuls dla zrównoważonych rozwiązań z jednego źródła w obszarach infrastruktury, przemysłu, standardów energetycznych i mieszkalnictwa. W ścisłym dialogu z przedstawicielami biznesu, polityki i społeczeństwa obywatelskiego. Tak REHAU Industries zademonstrowało swoją determinację i gotowość do działania w ramach prezentacji na ReBuild Ukraine w odniesieniu do, miejmy nadzieję, rychłej odbudowy Ukrainy.

czytaj dalej

Nieśmiertelny design. Wieczna architektura. Dożyć wieku Empire State Building i dalej być hot jak fotel Barcelona, czyli o czym rozmawiać będą uczestnicy 8. edycji 4 Design Days?

16 listopad 2023

Nadszedł czas, by ze słownika designu wyrzucić słowa: „chwilowy”, „szybki”, „plastikowy”, a w zamian otworzyć się na przymiotnik „długowieczny”. Uczestnicy przyszłorocznej konferencji 4 Design Days wspólnie zastanowią się, dlaczego otaczamy się nic niewartymi rzeczami oraz co niszczy wzornictwo i architekturę. Goście wydarzenia porozmawiają też o tym, jak tworzyć zrównoważone budownictwo, bo przecież przyszłość mieni się na zielono. Przed nami kolejna edycja, podczas której w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach spotkają się najlepsi architekci i projektanci z Polski i zagranicy, najwięksi inwestorzy, deweloperzy, znani producenci, władze miast oraz cenieni eksperci. Ósme już 4 Design Days zaplanowano na 25-28 stycznia 2024 r.

czytaj dalej

Deceuninck partnerem głównym Międzynarodowego Biennale Architektury 2023

2 październik 2023

W trakcie tegorocznej edycji Międzynarodowego Biennale Architektury zaplanowanej na 13-14 października, przewidziane są m.in. wystawy i debaty na temat przestrzeni miejskiej czy rozmowy z ekspertami w formule speed dating. Jednym z trzech partnerów głównych tego wydarzenia została firma Deceuninck, której sposób działania rezonuje z podejmowaną tematyką rozwiązań dla architektury przyjaznej miastu i jego mieszkańcom. Deceuninck zamierza przedstawić w trakcie imprezy swój system Elegant, czyli profile okienne, które powstają z PVC pochodzącego z recyklingu, a po okresie ich użytkowania mogą w całości zostać ponownie poddane temu procesowi.

czytaj dalej

Cerrad zaprasza na Cersaie 2023 do Bolonii

18 wrzesień 2023

Przed nami 40. edycja Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek w Bolonii – Cersaie 2023. Już dziś Cerrad zaprasza na 5 inspirujących dni z nowościami marki oraz dwa dni spotkań z wybitnymi polskimi architektami i projektantami wnętrz oraz artystami. W dniach 25-29 września 2023 przedstawiciele marki będą czekać na odwiedzających gości w Centrum Wystawienniczym w Bolonii, hala 16, stoisko C9-D10 i C12-D11.

czytaj dalej

Baumit zamieszał na jesiennych targach Bricomarché

12 wrzesień 2023

W dniach 5-6 września 2023 w Poznaniu odbyła się kolejna, dwunasta edycja wewnętrznych targów budowlanych Bricomarché. Sporo pozytywnego zamieszania podczas wydarzenia wywołała firma Baumit, prezentując pierwszy na rynku beton w rozpuszczalnym worku.

czytaj dalej

HAIER PREZENTUJE TECHNOLOGICZNE ARCYDZIAŁA

1 wrzesień 2023

IFA, Berlin, 31 sierpnia 2023 r. - Marka Haier, która nieprzerwanie od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, na targach IFA przedstawia swoje najnowsze produkty wspierane technologią i sztuczną inteligencją.

czytaj dalej

Würth Polska partnerem EuroSkills Gdańsk 2023

21 sierpień 2023

Wielkimi krokami zbliża się największy konkurs umiejętności zawodowych w Europie. Mistrzostwa Europy Młodych Profesjonalistów, czyli EuroSkills odbędą się po raz pierwszy w Polsce i będą trwać od 5 do 9 września. Oficjalnym Diamentowym Partnerem wydarzenia został Würth Polska, który w ramach współpracy zapewni niezbędne produkty BHP oraz narzędzia dla uczestników takich konkurencji, jak m.in.: dekarstwo, ciesielstwo, murarstwo, stolarstwo i spawalnictwo.

czytaj dalej