ROBYG z nową inwestycją w Poznaniu

4 październik 2021  

Osiedle Początek Piątkowo – 137 mieszkań w sprzedaży

Grupa ROBYG rozpoczyna w Poznaniu nowy projekt inwestycyjny – osiedle Początek Piątkowo przy ulicy Wojciechowskiego 7. Składać się będzie z kilkuset mieszkań w ramach kilku etapów, zaplanowano także miejsca do rekreacji, pięknie zaprojektowane tereny zielone, place zabaw dla dzieci starszych i młodszych. Pierwszy budynek, który wchodzi do sprzedaży, będzie mieć 14 pięter i 137 mieszkań – od jednopokojowych z aneksem kuchennym, po dwu-, trzy- czy czteropokojowe z aneksem lub osobną kuchnią. W pierwszym etapie metraże kształtować się będą od 25 do 102 m kw. Poznań to kolejny rynek, na którym ROBYG planuje długoterminowo budować swoją pozycję – obok Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

Na parterze budynku znajdować się będzie ekskluzywne lobby z portierem oraz prywatna siłownia do wyłącznego użytku mieszkańców, a także lokale handlowe – w tym mały market i piekarnia. Do dyspozycji mieszkańców będzie również rowerownia. ROBYG planuje zakończenie prac budowlanych w ramach pierwszego budynku w drugim kwartale 2023 roku.

„Rozpoczęcie sprzedaży w Poznaniu to ważny moment w historii naszej firmy. ROBYG jest jednym z największych polskich deweloperów, ale nadal rozwijamy swoją działalność oraz pracujemy nad zwiększeniem swojego udziału w rynku. W najbliższym czasie planujemy uruchomić realizację kolejnych dwóch inwestycji na terenie Poznania, m.in. osiedla na terenie Ostrowa Tumskiego”mówi Artur Ceglarz, wiceprezes zarządu ROBYG.

„Naszym wyróżnikiem na rynku deweloperskim jest wysoki standard wykończenia połączony z atrakcyjną ceną mieszkań. ROBYG to konkretne rozwiązania i udogodnienia dla naszych klientów, jak: system ROBYG SMART HOUSE firmy Keemple bez dopłat, ponadstandardowa wysokość mieszkań (ok 280 cm), panoramiczne trzyszybowe okna, ekskluzywnie wykończone części wspólne w tym lobby z portierem i prywatna siłownia, ponadstandardowej wielkości antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań, ścianki działowe o właściwościach wygłuszających, monitoring osiedla w jakości HD, wideofony, hale garażowe otwierane telefonem czy ładowarki dla samochodów elektrycznych zarówno na terenie osiedla jak i na życzenie klienta w hali garażowej. Standard, w jakim oddajemy budynki, przekłada się także na oszczędności w budżecie dla mieszkańców. Panele fotowoltaiczne na dachach, oświetlenie LED w częściach wspólnych czy system do sterowania pogodowego mają wpływ na obniżenie opłat czynszowych”mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.

Biuro sprzedaży inwestycji Początek Piątkowo mieści się przy ul. Wojciechowskiego 7-17.