Wnętrza

Współczesna kuchnia: Rozmowa z ekspertem o trendach na 2024 rok

22 luty 2024

W dynamicznie zmieniającym się świecie aranżacji wnętrz, kuchnia pozostaje centralnym punktem domu, odzwierciedlając zarówno indywidualny styl, jak i najnowsze trendy. W wywiadzie z Anną Hannebole, brand managerem z firmy Franke, która prowadzi badania, odkrywamy najbliższe kierunki rozwoju naszych kuchni.

czytaj dalej

Domowo w Heimstaden Polska

20 luty 2024

Projekt warszawskiego biura Heimstaden bezpośrednio koresponduje ze specyfiką firmy i przenosi ciepło domu do przestrzeni pracy. Efekt osiągnięto dzięki odpowiedniemu układowi pomieszczeń, spokojnej bazie kolorystycznej oraz obecności tkanin i drewna.

czytaj dalej

NOWOŚCI! Oświetlenie w Twoim stylu - nowości w ofercie Nowodvorski Lighting

16 luty 2024

Od kilku sezonów obserwujemy kierunek, który hołduje naturze, a także docenia kolor i odwagę łączenia różnych kierunków projektowych. Tegoroczna oferta Nowodvorski Lighting to odpowiedź na potrzeby dynamicznie zmieniających się wnętrz. O szczegółowych zaletach poszczególnych kolekcji opowiada Małgorzata Nowodworska, Dyrektor Kreatywny Nowodvorski Lighting.

czytaj dalej

Jak wybrać parawan nawannowy? Trzy praktyczne wskazówki

15 luty 2024

Dodaje wannie funkcję komfortowego prysznica. Jest sposobem na modernizację łazienki bez konieczności przeprowadzania uciążliwego remontu. Aby perfekcyjnie dopasować parawan nawannowy do swoich potrzeb, warto najpierw zapoznać się z dostępnymi opcjami. Możliwości są naprawdę szerokie!

czytaj dalej

Od projektu do zamieszkania. Apartament na wynajem autorstwa MIKOŁAJSKASTUDIO

13 luty 2024

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz obejmuje nie tylko aspekt funkcjonalności, ale również zdolność trafnego odczytywania preferencji oraz oczekiwań przyszłych mieszkańców. Zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z przestrzenią przeznaczoną na wynajem. Właśnie dlatego projektanci sięgają po rozwiązania, które nadają wnętrzu niepowtarzalny i uniwersalny jednocześnie charakter. Dziś przyjrzymy się krakowskiemu apartamentowi, w którym ten przepis został zastosowany z wyjątkowym smakiem. Zaproszona do współpracy pracownia MIKOŁAJSKASTUDIO postawiła na ponadczasowe wzornictwo i projektowe smaczki, które z pewnością trafią w gusta przyszłych lokatorów.

czytaj dalej