armatura łazienkowa

Moc natrysku

03-06-2024

Historia natrysków sięga starożytności, odkrycia archeologiczne wskazują, że już wtedy Grecy i Rzymianie korzystali z publicznych łaźni, które wyposażone były w systemy spuszczania wody, umożliwiające kąpiele. Prysznice jakie znamy dzisiaj, zaczęły zyskiwać popularność w XX wieku, a rozwój designu i technologii sprawił, że stały się integralną częścią łazienek.

czytaj dalej

Łazienka z efektem wow!

06-05-2024

Wprowadzenie oryginalnych rozwiązań architektonicznych, na przykład unikatowej aranżacji przestrzeni czy układu okien, może wzmocnić jej wyjątkowość, ale to tylko jeden z aspektów jakie można rozważyć. Najważniejsze jest, aby nie zapominać o spójności i zharmonizowaniu wybranych elementów.

czytaj dalej

Ergonomia – klucz do wygody w łazience

24-11-2023

Łazienka jest dziś pełnoprawnym wnętrzem domu. Pod względem zastosowanych materiałów, kolorów, wzorów i faktur nie ustępuje salonowi. Jednak nawet najpiękniejszy wystrój powinien być osnuty wokół dobrze przemyślanej bazy funkcjonalnej, której podstawą jest ergonomia.

czytaj dalej

Nowoczesne umywalki z odpływem liniowym od Cristalstone®

23-10-2023

W dzisiejszych czasach łazienka to nie tylko miejsce codziennej pielęgnacji, ale również przestrzeń, gdzie design łączy się z funkcjonalnością. W ramach nieustającej ewolucji trendów w aranżacji wnętrz, firma Cristalstone® przedstawia swoje wyjątkowe propozycje - umywalki z odpływem liniowym. To innowacyjne rozwiązanie nie tylko rewolucjonizuje standardowe podejście do projektowania łazienek, ale także łączy elegancję z efektywnością.

czytaj dalej

Gdy projekt łazienki wymaga poprawek

08-09-2023

Jeśli przyjmiemy tezę, że projekt aranżacyjny łazienki zwykle wymaga poprawek, warto przemyśleć jak się do nich przygotować, aby nie wywróciły całego zamysłu do góry nogami, a ich wprowadzanie nie zajęło wiele czasu. Rozwiązanie to nie tylko skrupulatne planowanie, ale też wybór komplementarnej kolekcji dodatków, z której łatwo dobrać alternatywne propozycje.

czytaj dalej

Odkryj swobodę wyboru dzięki kolekcji kolorów GROHE z nową powłoką Phantom Black

21-06-2023

Świat jest różnorodny, tak jak różnorodne są potrzeby konsumentów, jeśli chodzi o przestrzeń mieszkalną. Szczególnie osobistą strefą jest łazienka – to tam poświęcamy czas dla siebie i oddajemy się rytuałom self-care. W tym szczególnym, przeznaczonym tylko nam miejscu, chcemy odzwierciedlić naszą osobowość i wyrazić indywidualność. W przypadku armatury ponadczasowość oraz jakość odgrywają główną rolę przy wyborze kolorowych rozwiązań.

czytaj dalej

Nowoczesna kolekcja umywalek – Linea Simpla od Cristalstone®. Postaw na DESIGN w atrakcyjnej cenie

15-12-2022

Realizując nowoczesny projekt, architekt musi zmierzyć się z wysokimi wymaganiami aranżacyjnymi oraz dopasować wszystkie elementy tak, by tworzyły spójną całość. Doskonałe wyposażenie łazienki możliwe jest natomiast dzięki harmonijnie dobranym produktom oraz detalom. Pomogą w tym umywalki z kolekcji Linea Simpla, których minimalistyczny kunszt pozwoli osiągnąć pożądany efekt na najwyższym poziomie estetycznym. Eleganckie modele o unikatowym kształcie oraz z wygodnym odpływem tradycyjnym będą wyjątkowym rozwiązaniem dla stylowych wnętrz łazienek.

czytaj dalej