meble

Tam, gdzie technologia spotyka sztukę. Know-how Hydro i wyobraźnia Toma Dixona

07-03-2023

Czasy, w których design postrzegany był wyłącznie w kategoriach estetycznych odeszły do lamusa. Dziś nowoczesne wzornictwo stawia przed sobą wiele wyzwań – projektowane przedmioty muszą być nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim funkcjonale, długowieczne i ekologiczne. Inaczej mówiąc, powinny nieść za sobą cały szereg wartości dodanych, łącząc to, co efektowne z tym, co niezwykle efektywne. Doskonałym przykładem będzie tu innowacyjne, aluminiowe krzesło Toma Dixona, któremu finalny szlif nadała firma Hydro.

czytaj dalej

Design na warszawskiej Sadybie – Showroom Powsińska 16 już otwarty

08-02-2023

Luksus we wnętrzach dla każdego oznacza coś innego. Są jednak wartości uniwersalne, jak dbałość o detale, estetyka i nienaganne wykonanie. To także dreszcz emocji, pojawiający się przy każdym obcowaniu z miękką kanapą, indywidualnie dopasowanym materacem, designerską lampą czy genialnym obrazem. Na koniec to komfort, który wprowadza użytkownika w stan błogości. Wszystkie te cechy posiadają produkty prezentowane w nowym Showroom’ie Powsińska 16. Jak w dobrej galerii sztuki spotkamy tam design przez duże „D”.

czytaj dalej

Nowoczesność w naturalnej oprawie

03-01-2023

Siła prostoty i piękno natury - tak można najkrócej opisać kuchnię Z1 marki ZAJC. Znajdziemy tu trzy modernistyczne formy mebli oraz trzy wiodące materiały wykończeniowe, które wprowadzają przyjemny dla zmysłów balans. Bo piękno natury to właśnie jej prostota.

czytaj dalej

Z iguaną w tle

29-11-2022

Pokazywane dziś mieszkanie znajduje się w centrum Łowicza, w okolicy Parku Sienkiewicza. Projekt 90m2 wnętrza to dzieło Magdaleny Knery i Piotra Nastarowicza z pracowni Studio Projektowe Łowicz. Mieszkanie przeznaczone dla czteroosobowej rodziny i psa miało być funkcjonalne, nowoczesne i przytulne. Stąd wybór materiałów i palety kolorystycznej nawiązującej do drewna, odcieni bieli, szarości i czerni a także miedzi oraz koloru znajdującego swe źródło w historycznej mapie, mającej ogromną wartość sentymentalną dla klientów. To wymarzone miejsce do relaksu po intensywnym dniu!

czytaj dalej

Meble wielofunkcyjne. Trend czy praktyczność

14-11-2022

Wnętrza naszych domów stają się coraz częściej wielofunkcyjne. Ze względu na szybujące ceny mieszkań, wiele osób nie może pozwolić sobie na duży apartament i ustawienie obok siebie w salonie sofy w towarzystwie foteli i szezlonga. Od mebli wypoczynkowych zaczęliśmy także wymagać czegoś więcej. Zaprezentowane na Warsaw Home nowości polskiej firmy Gala Collezione zaskoczyły nas mnogością zastosowań. Mogą posłużyć jako miejsce odpoczynku, szezlong, barek, stacja do ładowania smartfonu i wygodne łóżko dla zmęczonych gości. Wszystko to w jednym, sprytnie zaprojektowanym meblu.

czytaj dalej

Powrót do natury... łazienka wykończona drewnem

25-08-2022

W pędzącym świecie coraz bardziej doceniamy spokój i uroki natury, które dają nam ukojenie i pozwalają odpocząć. Nic dziwnego, że inspirowany przyrodą styl zapraszamy do naszych wnętrz, dzięki niemu możemy dłużej cieszyć się tym klimatem. Naturalne ma-teriały, kamień, drewno na dobre zagościły w naszych salonach, a teraz czas na łazienkę.

czytaj dalej

Sofa modułowa MAXXO – ,,lewitująca’’ bryła architektoniczna

16-08-2022

Sofa to ,,must have’’ wyposażenia każdego salonu. Jest idealnym meblem wypoczynkowym i spoiwem łączącym rodziny podczas wspólnego spędzenia czasu w domu. Oprócz tego stanowi stylowy element wystroju nie tylko części mieszkalnej, ale też kawiarni czy biura. Komfort jest priorytetem dla marki Nobonobo, dlatego we współpracy z kubańsko-włoskim projektantem Juannim Barcelò Borgesem, zaprezentowała w swojej najnowszej ofercie wyjątkową sofę modułową MAXXO.

czytaj dalej

Meble łazienkowe dobrze dopasowane nie tylko na wymiar

28-06-2022

Remont łazienki to nie lada wyzwanie. Wiąże się nie tylko z kosztami, ale również z organizacją prac i zgraniem ekip wykonawczych, co nie zawsze jest łatwe. Warto zatem wybrać gotowe rozwiązania, jak np. zestawy mebli łazienkowych, by mieć pewność realizacji i gwarancję satysfakcji.

czytaj dalej