Butikowy, wiejski dom gościnny PALACIO CONDES DE CIRAC

09-06-2020  

Wyobraź sobie, że spacerujesz wąskimi uliczkami w Hiszpanii, mijasz stuletnie, kamienne domy a jak popatrzysz w dal rozpościera się widok na winnice... tutaj w prowincji La Rioja wśród budynków wyróżnia się Pałac hrabiów Cirac. Subtelne połączenie nowoczesności z tradycją XVIII-wiecznego pałacu. Charakteru wnętrzom znajdującym się na poddaszu dodaje naturalne światło, przenikające przez okna dachowe firmy FAKRO.

 

INFORMACJE:

Nazwa budynku

Butikowy, wiejski dom gościnny PALACIO CONDES DE CIRAC

Miejsce

Villalba de Rioja

Architekt & Wykonawca

Servicios de Ingeniería y Arquitectura, INAR,S.A.P

Zastosowane produkty

FAKRO

9x okno dachowe FTP V U3

9x markiza zewnętrzna AMZ NEW LINE 090

16x dodatek wewnętrzny ARF 052 8x okno kolankowe BVP P2

8x markiza wewnętrzna AMB 090

Strona internetowa

https://palaciocondesdecirac.es

 

 

 

 

 

 

 

 

Villalba de Rioja znajduje się u podnóża gór Obarenes oraz 4 km od największej na świecie koncentracji stuletnich winnic, w El Barrio de la Estación de Haro. W prowincji „oddycha się” historią pozostawioną przez jego sławnych mieszkańców: rodzinę D. Pedro Ruiz del Castillo - założyciela miasta Mendoza w Argentynie, hrabiego Cirac i hrabinę Castillo Fiel.

Obecnie pałac pełni rolę butikowego domu gościnnego, który oferuje 8 luksusowych pokoi i apartamentów z łazienką. Wnętrza zachowały swój surowy styl, bogaty w naturalne materiały, takie jak kamień i drewno, dopełnieniem całości są designerskie meble. Poddasze nabrało blasku dzięki zastosowaniu okien dachowych, które uwydatniły teksturę kamiennych ścian i przyozdobiły światłem surowe wnętrza.

Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i niezależność, umiłowanie do detalu i cieszący się pięknem otaczającej natury. Dla zachowania prywatności oraz ochrony przed nagrzewaniem pomieszczeń właściciel zamontował markizy zewnętrzne.