Pfleiderer

Łazienka w świetnym stylu. Modne materiały odporne na wilgoć

29-08-2023

Urządzając łazienkę, coraz częściej myślimy o niej w kontekście salonu kąpielowego, miejsca, które dba o nasz dobrostan i z powodzeniem może pełnić rolę domowego spa. Ważny wówczas staje się wybór materiałów – łatwych w codziennej pielęgnacji, ale przede wszystkim trwałych i odpornych na działanie wilgoci. W tym zakresie firma Pfleiderer proponuje znakomite rozwiązania.

czytaj dalej

Kuchnia otwarta na salon. Jak ją wygodnie urządzić, jakie materiały warto wyeksponować

26-04-2023

Strefa dzienna, w której kuchnia jest połączona z salonem to popularne rozwiązanie chętnie stosowane w niewielkich mieszkaniach w blokach, jak i przestronnych domach jednorodzinnych. Jak zaprojektować tę wielozadaniową przestrzeń, aby urządzić modne i oryginalne wnętrze? Pfleiderer proponuje trzy triki aranżacyjne, które pomogą stworzyć wnętrze o wyjątkowych walorach estetycznych.

czytaj dalej

Aranżacja przedpokoju. Jak urządzić go modnie i wygodnie

23-03-2023

Przedpokój bywa często sporym wyzwaniem aranżacyjnym, z uwagi na niewielki metraż, a niekiedy również nieustawne proporcje. Jest jednak pierwszym pomieszczeniem, jakie widzimy po wejściu do domu czy mieszkania, warto więc urządzić go estetycznie. Jak sprawić, aby od wejścia nasz przedpokój robił dobre wrażenie? Oto kilka przydatnych wskazówek.

czytaj dalej

Płyta budowlana mfp®. Poznaj 6 praktycznych sposobów jej zastosowania.

27-02-2023

Podczas budowy domu niezmiernie ważny jest wybór trwałych materiałów, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale mają też szerokie spektrum zastosowania. Dzięki temu jeden rodzaj materiału możemy wykorzystać na różnych etapach budowy. Doskonale sprawdzi się tu budowlana płyta mfp® firmy Pfleiderer. Poznaj jej wyjątkowe cechy.

czytaj dalej

Różne wcielenia szarości. Nowoczesne mieszkanie we Wrocławiu.

20-12-2022

Szary kolor wiedzie prym w aranżacjach wnętrz, nie tylko jako stylowy dodatek, ale też zmysłowy, nieco tajemniczy kolor przewodni. Jedno z wrocławskich mieszkań, zaprojektowane przez Matyldę Kurkiewicz z Pama Studio, otulone zostało szarością niemal w całości. I nie ma tu ani grama przesady.

czytaj dalej

Modna kuchnia. Najciekawsze trendy 2022 roku.

15-12-2022

Planujesz w nadchodzącym roku remont kuchni? Zobacz, jakie aranżacje cieszą się teraz największą popularnością i jaka kolorystyka wiedzie prym. Pokażemy Ci najmodniejsze dekory, które pozwolą zaprojektować kuchnię twoich marzeń.

czytaj dalej

Industrialne biuro. Zobacz ciekawy pomysł na aranżację

28-09-2022

W biurze, które urządzone jest w przyjazny sposób, pracuje się o wiele przyjemniej. Z punktu widzenia pracownika, ważna jest nie tylko ergonomia i funkcjonalność, ale również stylistyka. Projekt stworzony przez Agnieszkę Lipień z pracowni AL Design umiejętnie łączy wszystkie te elementy.

czytaj dalej

Biała kuchnia. To jest teraz najmodniejsze

16-02-2022

Biel uwodzi wrażeniem nieograniczonej przestrzeni, optycznie powiększa małe wnętrza, a dużym dodaje rozmachu. Neutralność białej barwy czyni ją z kolei świetną bazą do łączenia z innymi dekorami. Co więcej, wcale nie musi być chłodna! Jak z pomocą bieli stworzyć oryginalną, ale również funkcjonalną aranżację kuchni? Podpowiadamy…

czytaj dalej

Cloffice i inne sposoby na urządzenie domowego biura

24-11-2021

Praca w domu stała się dla wielu z nas nową normą. Doceniamy możliwości, jakie się z tym łączą, zauważamy wady. Warto wykorzystać światowe inspiracje wnętrzarskie, aby nadać przestrzeni home office spersonalizowany klimat i maksymalnie wykorzystać nawet niewielką przestrzeń mieszkania. Podpowiadamy, jak to zrobić...

czytaj dalej