ROBYG – Mój Ursus 4B w sprzedaży

7 lipiec 2021  

W ofercie 246 lokali – każdy z balkonem, tarasem lub ogródkiem

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Mój Ursus. Łącznie w etapie 4B jest 246 mieszkań o metrażach od 27 m2 do 102 m2 oraz atrakcyjnie zaprojektowane lokale usługowe. Rozpoczęcie budowy planowane jest jeszcze w III kwartale 2021 roku, a zakończenie w I kwartale 2023 roku. Wszystkie lokale mają balkon, taras lub ogródek i w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Docelowo inwestycje realizowane przez ROBYG na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3000 lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym, w tym lokalami usługowymi – to największa inwestycja deweloperska w tej dzielnicy.

Grupa ROBYG ponownie podwyższyła standard mieszkań w swoich inwestycjach i wprowadza nowatorskie, ekologiczne farby elewacyjne, pochłaniające zanieczyszczenia. Wyjątkowa jakość ROBYG obejmuje ponadstandardową wysokość mieszkań, balkony, loggie lub tarasy w każdym mieszkaniu, większe niż tradycyjnie okna zapewniające świetne doświetlenie mieszkań, dźwiękoszczelność, wideofony, instalacje światłowodowe, a także lobby z portierem i oświetlenie LED części wspólnych zasilane przez panele fotowoltaiczne. Ponadto na każdym nowoprojektowanym osiedlu ROBYG przewiduje obszerne tereny zielone, ogrody deszczowe, place zabaw, siłownie, stacje rowerowe, monitoring wizyjny HD i ładowarki samochodów elektrycznych. Przygotowane są specjalne tereny spacerowe, a także budki dla ptaków i domki dla owadów. Każde mieszkanie jest wyposażone w standardzie w system Smart House firmy Keemple.

„Sytuacja na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce jest bardzo obiecująca – zakładamy stały wzrost popytu przez kilka najbliższych lat. Jesteśmy naprawdę dobrze zabezpieczeni – obecnie ROBYG ma zasoby gruntów dające potencjał sprzedażowy nawet na 22.000 lokali. Przez ostatnie kilka lat intensywnie rozwijaliśmy działalność i inwestowaliśmy w grunty – w ciągu 5 kwartałów, uwzględniając pierwszy kwartał 2021 roku, przeznaczyliśmy aż 700 mln zł na rozbudowę banku ziemi. Ważne jest, że te środki pochodziły w dużej części z zakumulowanych zysków – główny akcjonariusz z Grupy Goldman Sachs nie pobierał dywidend przez ostatnie 2 lata, a dodatkowo udzielił nam finansowania na ponad 100 mln zł. Nadal jesteśmy mocno skoncentrowani na rozwoju działalności w różnych miastach, dlatego cały czas zwiększamy zapasy gruntów. Ursus to rejon, w którym ROBYG jest bardzo aktywny od wielu lat – a obecnie to najszybciej rozwijająca się dzielnica w Warszawie. Na osiedlu Mój Ursus ceny mieszkań zaczynają się od 8,6 tys. zł. Jedną z największych zalet tej lokalizacji są liczne parki i tereny zielone, dobra infrastruktura miejska i bogata oferta edukacyjna. Warto też zwrócić uwagę na najwyższy standard oferowany przez ROBYG – ponadstandardową wysokość mieszkań, balkony, loggie lub tarasy w każdym mieszkaniu, większe niż tradycyjnie okna, wyjątkową dźwiękoszczelność, wideofony, instalacje światłowodowe, a także lobby z portierem i oświetlenie LED części wspólnych zasilane przez panele fotowoltaiczne oraz system Smart House firmy Keemple bezpłatnie w każdym mieszkaniu” mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Inwestycja ROBYG Mój Ursus, przy ul. Posag 7 Panien, zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy – Ursusie. W ramach projektu powstają mieszkania o zróżnicowanych metrażach przeznaczonych zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Do zamieszkania zachęcają liczne tereny zielone idealne do spacerów i rekreacji oraz doskonała komunikacja z innymi częściami Warszawy. Ursus posiada bardzo dobrą ofertę edukacyjną – zarówno szkoły, jak i przedszkola oceniane są wysoko. Atrakcyjna jest również oferta kulturalna, głównie za sprawą Ośrodka Kultury Arsus. W okolicy działają świetne restauracje i cukiernie, liczne sklepy oraz centrum handlowe.

Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy – zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Mieszkańcy mogą korzystać z otaczających terenów rekreacyjnych, m.in.: Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w Warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

Mój Ursus!

1. doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy ułatwi wypady towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi
2. dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy, liczne sklepy oraz centrum handlowe zapewnią satysfakcjonujące zakupy
3. technologia Smart House w standardzie pozwoli na znaczne oszczędności, ułatwi zarządzanie mieszkaniem i umili każdy dzień
4. budynki o wysokiej wydajności energetycznej wyposażone w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy instalacje fotowoltaiczne pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacji, Ponadto zewnętrzne stacje ładowania i infrastruktura w garażach podziemnych dla samochodów elektrycznych będzie dodatkowym atutem przemawiającym na rzecz ochrony środowiska.

Wszędzie blisko!

1. zaledwie 12 min do Śródmieścia
2. blisko kolejki SKM
3. szybki wyjazd z Warszawy – świetne połączenie z obwodnicą
4. tylko 3 min na Bemowo
 

źródło: Grupa ROBYG