Isover

ISOVER doceniony przez klientów. Marka zdobywcą I. miejsca w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”

07-05-2024

ISOVER umacnia się na pozycji lidera branży. Producent wełny mineralnej i rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa, przemysłu i energetyki po raz 13. z rzędu zajął I. miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości 2024 w kategorii „Systemy dociepleń”. To ogromny sukces marki i dowód na jej rosnącą rozpoznawalność oraz nieustanne zaufanie, jakim darzą ją klienci.

czytaj dalej

Zmiany w programie „Czyste Powietrze” skoncentrowane na jakości kotłów i pomp ciepła. Eksperci twierdzą, że to dobry kierunek, ale przypominają, że dla efektywności energetycznej domu kluczowe jest jego ocieplenie

24-04-2024

Zmiany w rządowym programie „Czyste Powietrze”, które wejdą w życie 22 kwietnia, dotyczą przede wszystkim jakości pomp ciepła oraz kotłów. Zgodnie z nowymi zasadami będą one mogły być wybierane tylko spośród tych wpisanych na listę zielonych urządzeń i materiałów (ZUM). Eksperci ISOVER twierdzą, że to słuszny kierunek, ale jednocześnie przypominają, że sama wymiana źródła ciepła nie przełoży się na niższe rachunki za ogrzewanie, jeśli wcześniej budynek nie zostanie poddany termomodernizacji. A wielu Polakom przede wszystkim zależy na oszczędnościach.

czytaj dalej

Płyty Rigips 4PRO™, czyli: lepszy efekt, w krótszym czasie

04-09-2023

Po co pracować dłużej, jak można krócej? Właśnie taka myśl przyświecała nam podczas tworzenia rozwiązań, które doceniliby zarówno wykonawcy, jak i inwestorzy. Co zrobić, aby praca przy wykańczaniu sufitu czy poddasza była szybsza, wygodniejsza i wymagała mniejszego zużycia materiału? Odpowiedzią na to jest jedyna na ryku płyta Rigips 4PRO z czterema spłaszczonymi krawędziami.

czytaj dalej

Jubileuszowy konkurs filmowy dla wykonawców ISOVER

04-08-2023

W tym roku marka ISOVER obchodzi swoje trzydziestolecie. Jubileusz jest okazją do świętowania, a jeśli świętowanie to także wspólna zabawa. Lider rynku wełny szklanej zaprasza swoich wykonawców do wzięcia udziału w konkursie „Buduję z ISOVER”. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 sierpnia do 31 października b.r., w 3 edycjach miesięcznych – sierpniowej, wrześniowej i październikowej.

czytaj dalej

Kalkulator współczynnika U - sprawdź, jakiej izolacji potrzebuje Twój dom

30-06-2023

Każdemu, kto planuje budowę lub remont domu, zależy na tym, aby rachunki za ogrzewanie były możliwie niskie, a temperatura wewnątrz – komfortowa o każdej porze roku. Dzięki kalkulatorowi U (współczynnika przenikania ciepła) na isover.pl można w prosty sposób sprawdzić, jakiej izolacji potrzebują ściany i dach, aby spełniały warunki techniczne wynikające z polskiego prawa i zapewniały skuteczną izolację termiczną i oszczędne ogrzewanie.

czytaj dalej

ISOVER nagrodzony złotym godłem programu Konsumencki Lider Jakości 2022. Już po raz 11.

14-04-2023

W 11. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości, marka ISOVER po raz kolejny potwierdziła swoją silną pozycję rynkową. Konsumenci jednoznacznie przyznali ISOVER pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń”, tym samym marka otrzymała złote godło programu już jedenasty rok z rzędu. Jak wynika z konsumenckiego badania opinii, ISOVER nieustannie cieszy się zaufaniem klientów, a produkty marki spełniają wysokie wymagania konsumentów, kojarząc się im z wysoką jakością i energo-oszczędnością.

czytaj dalej