Galeco

Galeco wspiera rozwój Partnerów Handlowych poprzez serię szkoleń „MBA z 4D Grupa”

07-05-2024

Galeco, lider w produkcji systemów rynnowych, był partnerem szkoleń przeprowadzanych przez sieć hurtowni dachowych 4D Grupę. Inicjatywa miała na celu edukację i rozwój Partnerów Handlowych. W ramach kwietniowej serii szkoleń Galeco prezentowało swoje flagowe produkty oraz nowoczesne rozwiązania branżowe w czterech kluczowych lokalizacjach Polski: Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

czytaj dalej

Dekarze poznają DACHRYNNĘ!

18-04-2024

Kolejni dekarze uzyskali autoryzację do montażu nowatorskiego systemu DACHRYNNA od Galeco. To jedyny na rynku innowacyjny produkt 2w1, w którym dach łączy się z systemem rynnowym ukrytym w jego strukturze i elewacji budynku.

czytaj dalej

Trendy w branży rynnowej i dekarskiej

20-03-2024

Przyjrzyjmy się bliżej temu, jakie rozwiązania zdominują branżę rynnową i dekarską w 2024 roku. Na co kładą nacisk producenci oraz co stanie się standardem w polskich domach? Nowinki i trendy objaśniają fachowcy Galeco.

czytaj dalej

Widoczny czy ukryty — jaki system rynnowy wybrać?

05-03-2024

W większości budynków mieszkalnych, domach i obiektach stosuje się tradycyjne orynnowanie. Jednak w nowoczesnym budownictwie coraz częściej pojawiają się ukryte systemy rynnowe. Czym charakteryzują się widoczne i ukryte systemy, jakie są między nimi różnice, poza tymi oczywistymi? Wyjaśniają eksperci Galeco.

czytaj dalej

Ekologiczne rozwiązania w branży rynnowej i dachowej

28-11-2023

W obliczu rosnącej świadomości ekologicznej oraz konieczności działania na rzecz ochrony środowiska, branża budowlana stoi przed wyzwaniem wdrażania zrównoważonych i przyjaznych dla natury praktyk. Dotyczy to również sektora rynnowego i dachowego. Ekologiczne rozwiązania w tych dziedzinach mogą znacząco przyczynić się do redukcji emisji dwutlenku węgla, minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko oraz promowania zrównoważonego wykorzystania zasobów.

czytaj dalej

Kable grzejne w rynnach — czy warto je instalować?

23-10-2023

Systemy rynnowe służą przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne. Jednak w sezonie zimowym rynny, a co za tym idzie również elewacja budynku, są bardziej narażone na uszkodzenia. By temu zapobiec, warto zainwestować w rozwiązania, które zostały stworzone specjalnie na tę porę roku. Jednym z nich są kable grzejne. Czym są i kiedy warto je zastosować? Wyjaśniają eksperci Galeco!

czytaj dalej