garderoba

Garderoba – funkcjonalność na miarę każdego wnętrza

04-06-2020

Tworząc projekt wymarzonego domu lub re-aranżując przestrzeń obecnego, warto dokładnie przemyśleć kwestię przechowywania odzieży. Pojemne szafy czy wysokie zabudowy pomagają w organizacji zarówno miejsca, jak i życia mieszkańców, ale w ostatnim czasie szczególną popular-ność zyskują jednak garderoby. O zaletach ich posiadania opowiada Marcin Fatyga, CDO w firmie ernestrust.

czytaj dalej

ZAJC – garderoba witryna

03-03-2020

Zadaniem witryny jest eksponowanie zawartości. Pewnie dlatego rekordy popularności biją garderoby-witryny. Do odnalezienia rzeczy wystarczy minuta, a sam mebel pięknie zdobi wnętrze. Szkło i aluminium grają główną rolę w garderobie marki ZAJC.

czytaj dalej

3 najgorętsze trendy w aranżacji garderób

03-03-2020

Jakie trendy dominują aktualnie we wnętrzach? Na podium zapewne znalazłyby się aranżacje z wykorzystaniem koloru roku, Classic Blue, do tego te bazujące na odniesieniach do ekologii albo krzyk wnętrzarskiej mody – japandi, czyli fuzja skandynawskiego i japońskiego stylu. Nie sposób jednak podążać za nimi krok w krok, przearanżowując całe mieszkania. Dlatego my skupimy się na najmniejszych z pomieszczeń – garderobach, które także podlegają modom i pokażemy trzy najpopularniejsze tendencje w projektowaniu garderób. Zaimplementowanie ich w swoich domach będzie mniej problematyczne i czasochłonne, a efektem będą uporządkowane, pięknie wyeksponowane ubrania i dodatki.

czytaj dalej