• Strona główna
  • Za nami II edycja Akademii Wykonawcy Polbruk SA - ACO - Grupa PSB

Za nami II edycja Akademii Wykonawcy Polbruk SA - ACO - Grupa PSB

8 luty 2024  

7 lutego 2024 r. w fabryce ACO POLSKA w ramach „Akademii Wykonawcy” odbyły się warsztaty edukacyjne z zakresu aranżacji nawierzchni z kostki brukowej i płyt betonowych wraz z systemami odwodnień. Spotkanie odbyło się pod patronatem firm: Polbruk SA, ACO Polska oraz Grupa PSB.

Skuteczne odprowadzanie wody z posesji wymaga zastosowania odpowiedniego systemu odwadniającego i wiedzy praktycznej z zakresu jego montażu w nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowych. „Akademia Wykonawcy" to ważna, wspólna inicjatywa edukacyjna liderów w branży adresowana dla projektantów, wykonawców i brukarzy.

Warsztaty Polbruk SA, ACO - Grupa PSB to połączenie wiedzy z praktyką w zakresie układania kostki brukowej Polbruk oraz instalacji systemów odwodnień przydomowych ACO.  

W trakcie warsztatów z zadaniem zastosowania odwodnienia liniowego przy układaniu kostki Polbruk Metrik zmierzyło się aż 5 drużyn! Kostka Metrik nie została wybrana przypadkowo – to kostka, którą można ułożyć tradycyjnie naprzemiennie, ale też w jodełkę i w rezultacie stworzyć ciekawą nawierzchnię, która będzie wyglądać niczym parkiet wykonany z „betonowych desek”. 

Akademia Wykonawcy Polbruk SA -ACO -- Grupa PSB to unikatowe warsztaty, które pomagają uczestnikom poszerzyć wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i podnieść jakość projektów.