hotel

Rozbudowa hotelu - eksperci o trudnej sztuce rozwoju potencjału obiektów

21-11-2023

Zakończenie sezonu dla branży hotelarskiej co roku łączy się z okresem, w którym przeprowadza się niezbędne inwestycje i remonty. Niektórzy operatorzy wykorzystują ten czas także na rozbudowę, a więc wyjątkowo trudne przedsięwzięcie, które wymaga połączenia tego, co wydaje się niemożliwe – komfortu gości i ciężkich prac budowlanych. Polskie pracownie architektoniczne jednak wiedzą, jak takie zmiany zaprojektować, a przedsiębiorstwa budowlane dysponują technologiami, które pozwolą to zrobić w sposób niemalże nieinwazyjny dla stabilnej działalności hotelu.

czytaj dalej

Uroki Karkonoszy zaklęte w hotelu Mercure Szklarska Poręba

27-03-2023

Położona w dolinie rzeki Kamiennej, a od południa na stokach Karkonoszy, Szklarska Poręba to jedno z ulubionych miejsc na odpoczynek – nie tylko ten wakacyjny. Ten znany górski kurort z charakterystyczną architekturą, tętni życiem przez cały rok. Tu też powstał 4 gwiazdkowy hotel Mercure Szklarska Poręba, którego wnętrza zaprojektowała warszawska pracownia architektoniczna Tremend.

czytaj dalej

Krakowska perła hotelowa znów lśni

13-02-2023

Otwarty ponownie Hotel Saski Curio Collection by Hilton w Krakowie to doskonały przykład budowania historycznego pomostu pomiędzy tradycją, a dniem współczesnym. Po 200 latach od swojego powstania ponownie zaprasza w swoje progi. Luksusowy, wysmakowany i wzbudzający zaciekawienie każdym detalem.

czytaj dalej

Kocierz Hotel & SPA. Odpoczynek i relaks w pięknych okolicznościach przyrody

25-08-2022

W samym sercu Beskidu Małego, na Przełęczy Kocierskiej znajduje się uroczy ośrodek Kocierz Hotel & SPA, idealne miejsce na rodzinny odpoczynek lub biznesowy wyjazd. Dawniej przebiegał tędy szlak kupiecki na Węgry. Dziś jest to okolica chętnie odwiedzana przez turystów kochających górskie widoki, jak i miłośników aktywnego wypoczynku.

czytaj dalej

Hotel Młyn Jacka – niech świat się kręci

11-05-2022

Położony w malowniczej okolicy hotel Młyn Jacka to miejsce stworzone do wypoczynku. Obiekt przyciąga bogatą ofertą usług SPA i Wellness, ciekawą historią i unikatowym designem. Ekspozycja maszyn młyńskich dodaje miejscu charakteru.

czytaj dalej

Rezydent Sopot MGallery świętuje nowy rozdział

06-12-2021

Kultowy hotel Rezydent w Sopocie, który dołączył w czerwcu do butikowej kolekcji MGallery, świętuje nowy rozdział w swojej historii. Podczas oficjalnego eventu otwarcia, który odbył się 2. grudnia, hotel zaprosił gości do świata wyjątkowego designu, muzyki i sztuki. Wieczór uświetnił występ wokalisty jazzowego i trębacza Sergieja Kriuczkowa oraz prezentacja szkła artystycznego pracowni Edyty Barańskiej. Gospodarzem wydarzenia był dziennikarz Mateusz Hładki.

czytaj dalej

AC Hotel by Marriott Krakow najnowsze hotelowe miejsce na mapie Krakowa

26-10-2021

Już od połowy sierpnia odwiedzający Kraków mogą skorzystać z uroków hotelu AC Hotel by Marriott Krakow zlokalizowanego przy Krakowskich Błoniach. Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo ze stadionem Wisły hotel ten jest wspaniałą bazą noclegową zarówno dla sportowców jak i kibiców sportowych. Obiekt znajduje się również w stosunkowo niewielkiej odległości od Wawelu i rynku starego Miasta w Krakowie, co sprawia iż może być idealnym miejscem na rodzinne wakacje czy weekendowy wypad.

czytaj dalej

Włoski hotel z widokiem na niebo

12-10-2021

Nowy, luksusowy hotel DoubleTree by Hilton znajduje się na placu Piazza della Repubblica w Trieście. Zbudowany na początku ubiegłego wieku jako siedziba Zgromadzenia Adriatyckiego, budynek przeszedł gruntowną, trwającą dwa lata, renowację.

czytaj dalej

Eklektyzm, kolor i local touch: Holiday In Express w Warszawie

07-06-2021

Mimo pandemii i związanych z nią problemów, na mapie Warszawy pojawiło się kilka nowych hoteli. Wśród nich Holiday In Express mieszczący się w The Warsaw Hub przy Rondzie Daszyńskiego. Jego wnętrza wyróżniają nawiązania do topografii miasta, eklektyczne połączenia oraz nieformalny klimat. Projekt powierzono pracowni Tremend.

czytaj dalej