Grupa Geberit

Akcja re-organizacja. Łazienka projektantki Kasi Orwat po remoncie

16-03-2022

Kasia Orwat, właścicielka pracowni ORWAT DESIGN, od lat projektuje funkcjonalne i stylowe wnętrza dla swoich klientów. Nigdy jednak nie stosuje rozwiązań, do których sama nie jest przekonana. Tak jest także w przypadku łazienek, gdzie wybór sprzętów i funkcjonalności jest szczególnie ważny. Dlatego remontując własny pokój kąpielowy postawiła na sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie marki Geberit, której na co dzień jest ambasadorką.

czytaj dalej

Ogłoszenie finalistów konkursu Mies van der Rohe Award 2022

22-02-2022

16 lutego 2022 r. o godz. 10 w ZODIAKu Warszawskim Pawilonie Architektury przedstawiciele Komisji Europejskiej, OW SARP i Fundacji Miesa van der Rohe, ogłosili piątkę finalistów przyznawanej co dwa lata Nagrody Unii Europejskiej imienia Miesa van der Rohe - jednej z najważniejszych nagród architektonicznych. Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja 25 polskich realizacji nominowanych w 2022 roku do prestiżowej nagrody, pokazanych na tle 523 nominacji z Europy. Jednym z mecenasów wystawy był Geberit.

czytaj dalej

Geberit ze znakiem towarowym swissstandards.pl

03-11-2021

W czasach, gdy na rynku roi się od najróżniejszych produktów, jednym z najważniejszych kryteriów wyboru staje się jakość. Gwarancją takiej jakości jest znak towarowy, nadawany za zachowanie odpowiednich, wysoce wymagających standardów. Takim właśnie odznaczeniem jest swissstandards.pl przyznany marce Geberit.

czytaj dalej

Dyplom Roku SARP: znamy laureatów 57. edycji

21-10-2021

8 października, podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w Pawilonie Wysta¬wowym SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie, poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu SARP na najlepszy dyplom architektoniczny w Polsce.

czytaj dalej