Grupa Geberit

High5ive - 5 wspaniałych budynków w centrum Krakowa

26-10-2022

Nowoczesny kompleks biurowy wypełnia przestrzeń w centrum Krakowa. Swoją obecnością ożywi niezagospodarowany dotąd obszar obok Dworca Głównego. Inwestycja prowadzona przez Skanska, a zaprojektowana przez MoonStudio zachwyca architekturą, rozwiązaniami technicznymi i ekologiczną wrażliwością.

czytaj dalej

Kocierz Hotel & SPA. Odpoczynek i relaks w pięknych okolicznościach przyrody

25-08-2022

W samym sercu Beskidu Małego, na Przełęczy Kocierskiej znajduje się uroczy ośrodek Kocierz Hotel & SPA, idealne miejsce na rodzinny odpoczynek lub biznesowy wyjazd. Dawniej przebiegał tędy szlak kupiecki na Węgry. Dziś jest to okolica chętnie odwiedzana przez turystów kochających górskie widoki, jak i miłośników aktywnego wypoczynku.

czytaj dalej

Akcja re-organizacja. Łazienka projektantki Kasi Orwat po remoncie

16-03-2022

Kasia Orwat, właścicielka pracowni ORWAT DESIGN, od lat projektuje funkcjonalne i stylowe wnętrza dla swoich klientów. Nigdy jednak nie stosuje rozwiązań, do których sama nie jest przekonana. Tak jest także w przypadku łazienek, gdzie wybór sprzętów i funkcjonalności jest szczególnie ważny. Dlatego remontując własny pokój kąpielowy postawiła na sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie marki Geberit, której na co dzień jest ambasadorką.

czytaj dalej

Ogłoszenie finalistów konkursu Mies van der Rohe Award 2022

22-02-2022

16 lutego 2022 r. o godz. 10 w ZODIAKu Warszawskim Pawilonie Architektury przedstawiciele Komisji Europejskiej, OW SARP i Fundacji Miesa van der Rohe, ogłosili piątkę finalistów przyznawanej co dwa lata Nagrody Unii Europejskiej imienia Miesa van der Rohe - jednej z najważniejszych nagród architektonicznych. Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja 25 polskich realizacji nominowanych w 2022 roku do prestiżowej nagrody, pokazanych na tle 523 nominacji z Europy. Jednym z mecenasów wystawy był Geberit.

czytaj dalej

Geberit ze znakiem towarowym swissstandards.pl

03-11-2021

W czasach, gdy na rynku roi się od najróżniejszych produktów, jednym z najważniejszych kryteriów wyboru staje się jakość. Gwarancją takiej jakości jest znak towarowy, nadawany za zachowanie odpowiednich, wysoce wymagających standardów. Takim właśnie odznaczeniem jest swissstandards.pl przyznany marce Geberit.

czytaj dalej

Dyplom Roku SARP: znamy laureatów 57. edycji

21-10-2021

8 października, podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w Pawilonie Wysta¬wowym SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie, poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu SARP na najlepszy dyplom architektoniczny w Polsce.

czytaj dalej