dekoracja okna

Jakie zasłony do sypialni wybrać?

28-07-2022

W domach są pomieszczenia, w których wszyscy chcielibyśmy czuć się dobrze. Niewątpliwie do takich należy sypialnia. W końcu jest to miejsce wypoczynku. Każdy z nas po ciężkim dniu, chciałby wypocząć w odpowiednich do tego warunkach. Aby jednak takowe sobie zapewnić, pomieszczenie musi być odpowiednio urządzone. Okazuje się, że aranżacja wnętrza może oddziaływać na człowieka, jak się okazuje, często nawet drobne dodatki oddziaływają na nasze samopoczucie.

czytaj dalej

Przytulne wnętrze w stylu boho – połącz żaluzje bambusowe z zasłonami

21-07-2022

Spokojne, wypełnione naturalnym światłem, przytulne, a przy tym ciekawe i modne – wnętrza boho mają w sobie coś niesamowitego. Coś, co sprawia, że chętnie spędzamy w nich czas. Na styl boho postawiła Ilona Krawczyńska – jedna z sióstr ADiHD – w aranżacji swojego mieszkania. Dopełnieniem wyjątkowej przestrzeni mieszkalnej influencerki są żaluzje bambusowe oraz efektowne zasłony okienne.

czytaj dalej

Czy znasz styl kawaii? Poznaj jego zalety i możliwości aranżacji z żaluzjami drewnianymi

14-03-2022

Kawaii to kwintesencja słodkości, ale z zachowaniem pewnego rodzaju harmonii i umiaru. Wnętrza w stylu kawaii są przytulne, pastelowe, delikatne, po prostu… urocze. Ten styl kocha światło, dlatego idealnym rozwiązaniem pozwalającym na regulowanie wpadających promieni słonecznych są żaluzje drewniane. Jak zatem dobrać poszczególne elementy wystroju, by uczynić pomieszczenie bardziej kawaii?

czytaj dalej

D-EKO-racyjne tkaniny rolet rzymskich i zasłon - nowa kolekcja Anwis

21-10-2021

Moda i aktualnie panujące trendy mają dla nas duże znaczenie przy urządzaniu konkretnego wnętrza. W ostatnich czasach ważną rolę odgrywa także ekologia. Coraz chętniej sięgamy po rozwiązania przyjazne środowisku i zdrowiu, materiały sprzyjające harmonii, naturalności, produkty bezpieczne i wartościowe. W naszych domach królują drewno, wiklina, ratan. Urządzana przestrzeń jest minimalistyczna i spójna. W zgodzie z tymi ideami pozostaje marka Anwis, która proponuje nową kolekcję tkanin rolet rzymskich i zasłon, stworzoną jako efekt połączenia idei ekologii z chęcią urządzania pięknych wnętrz.

czytaj dalej

Lifestyle by…

04-08-2021

Czołowi projektanci i architekci wnętrz przedstawiają autorskie kolekcje tkanin stworzone dla Marcin Dekor – polskiej marki specjalizującej się w dekoracji okien.

czytaj dalej

Z widokiem na niebo. Rozwiązania aranżacyjne do okien dachowych od Marcin Dekor.

07-06-2021

Poddasza mają w sobie tyle uroku! Budzą tyle pozytywnych skojarzeń. Romantyczny pokój księżniczki, paryskie poddasze artysty, loftowe – z widokiem na wieczorny, roziskrzony Manhattan. Właściciele domów jednorodzinnych nie rezygnują więc z aranżacji ostatniej kondygnacji. Mimo nie zawsze wygodnych, kłopotliwych w praktycznym wykorzystaniu przestrzeni skosów i konieczności montażu okien dachowych, urządzają na poddaszach piękne sypialnie, wygodne pokoje dla starszych dzieci, gabinety, czy też pracownie. A pomagają im w tym rozwiązania aranżacyjne okien dachowych proponowane przez firmę Marcin Dekor.

czytaj dalej

Siła prostoty. Dekoracje okienne do minimalistycznych wnętrz

22-04-2021

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych trendów w urządzaniu wnętrz. Doceniamy go za prostotę, harmonię i elegancję. Jak urządzić dom w stylu minimalistycznym i jakie dekoracje okienne dobrać, aby dopełniły całą aranżację? Podpowiadamy najlepsze rozwiązania razem z marką Marcin Dekor, ekspertem branży dekoracji okiennych.

czytaj dalej

Taśmy wave – komfort i elegancja w zgodzie z trendami

24-03-2021

Szukając dodatków, które nadadzą naszym wnętrzom przytulnego, a zarazem bardzo eleganckiego charakteru, rozważmy zakup dekoracji okiennych. Zarówno firany, jak i zasłony, będą stanowiły wyjątkową ozdobę pokoju, jeśli tylko zadbamy o ich odpowiednią kolorystykę, wysokiej klasy materiał, a przede wszystkim o sposób ułożenia. Równe, harmonijne fale na tkaninie będą prezentować się bardzo efektownie i zrobią wrażenie na naszych gościach. Jak osiągnąć taki efekt? Pomogą nam w tym taśmy wave.

czytaj dalej