aranżacja wnętrz

Sielanka, bliskość natury i przytulny minimalizm. Oto wnętrze w stylu Country.

13-09-2021

Aranżacja wnętrza w stylu Country odzwierciedla nasze pragnienie kontaktu z przyrodą, ale również współczesne zainteresowanie ekologią i zdrowy tryb życia. Ma też charakter reprezentacyjny – jest wprost idealne do przyjmowania członków rodziny i innych gości. Dzięki dekorom z nastroju Country z kolekcji Mood Stories firmy Pfleiderer, urządzimy intrygujące wnętrze pełne ciepła – przytulne i kameralne oraz wpisujące się w trend domu za miastem.

czytaj dalej

Nowy styl gdański

07-09-2021

Wyspa Spichrzów - historyczna część Gdańska, niegdyś odcinana na noc od miasta zwodzonymi mostami, by chronić zawartość znajdujących się na niej spichlerzy, dziś pełna uroku, wybudzona ponownie do życia po wojennych zniszczeniach. To tu, nad brzegiem Motławy, w jednej z kamieniczek kompleksu Deo Plaza, nawiązującego stylem do historycznych zabudowań bulwarów, znajduje się apartament zaprojektowany przez prof. ASP Jana Sikorę - architekta i właściciela studia Sikora Wnętrza Architektura. Klimat nadmorskiego kurortu połączony ze światowym designem i okraszony zabytkowymi detalami tworzą niepowtarzalne wnętrze.

czytaj dalej

Na jakich elementach można oszczędzi , urządzając mieszkanie?

02-09-2021

Urządzając mieszkanie, trzeba się liczyć z tym, że poniesione koszty mogą być bardzo wysokie. Jest to długi, żmudny i skomplikowany proces, a zaplanowany na to budżet bardzo łatwo przekroczy. Na szczęście jest kilka sposobów, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze. O czym warto pamięta, urządzając mieszkanie, aby mieć koszty pod kontrolą?

czytaj dalej

Elegancki apartament w kolorze burzowego błękitu

19-04-2021

Remont ponad stumetrowego apartamentu wymagał od jego właścicielki ogromnej cierpliwości. Po pierwszej nieudanej próbie, postanowiła zwrócić się o pomoc do zaufanej pracowni. Zdecydowała się na powierzenie tego trudnego zadania architekt Annie Koszeli, która bez wahania podjęła wyzwanie.

czytaj dalej

Trendy na 2020 rok w dekoracjach okiennych

15-01-2020

Początek roku to czas rozliczeń ubiegłorocznych osiągnięć, ale też wypatrywania trendów na kolejne dwanaście miesięcy. Aranżacja wnętrz jest dziedziną, w której szczególnie interesuje nas przewidywanie nachodzących mód, inspiracji i nurtów. Urządzanie mieszkania to projekt rozpisany na miesiące, a nawet lata – dobrze wiedzieć z wyprzedzeniem, co będzie królować we wnętrzach w dłuższej perspektywie. Prognozy dotyczące trendów, jakich możemy spodziewać się nadchodzącym czasie nie omijają także dekoracji okiennych. I to na nich właśnie skupimy uwagę, czerpiąc inspirację z czterech pór roku. Zobaczcie, jak będą wyglądać najmodniejsze okna anno domini 2020.

czytaj dalej