Gdańsk

Mid-century modern w Gdańsku

22-03-2021

Mieszkanie przy Parku Oliwskim w Gdańsku zaprojektowane przez pracownię Raca Architekci ma 66 m2, ale wyważone proporcje i ciekawe rozwiązania aranżacyjne sprawiają, że wydaje się być dużo większe. Na pierwszy rzut oka widać tu inspirację designem lat 50-tych i stylem mid-century, który zadomowił się w kuchni i w jadalni. Oryginalne, geometryczne kształty mebli korespondują z otwartą, nadającą oddechu przestrzenią, szlachetnymi materiałami i wyrafinowaną prostotą.

czytaj dalej

ROBYG – kolejne etapy gdańskich osiedli w sprzedaży

22-03-2021

Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży kolejne etapy gdańskich inwestycji – nowoczesnego Parku Południe, powstającego w otoczeniu licznych terenów zielonych oraz kameralnego osiedla willi miejskich Zielony Widok na Jasieniu. Łącznie do oferty weszło 150 nowych mieszkań.

czytaj dalej

Budner Inwestycje w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku

18-11-2019

W czwartym kwartale 2020 roku do rąk właścicieli trafią klucze do mieszkań w prestiżowej inwestycji Oliva Koncept, położonej przy rozwidleniu ulicy Spacerowej i Karwieńskiej w Gdańsku Oliwie. Trwa budowa inwestycji, w ramach której powstanie 6 kameralnych budynków mieszkalnych. Za projekt architektoniczny tego przedsięwzięcia odpowiada utytułowane biuro Arch-Deco z Gdyni.

czytaj dalej

Piąty budynek osiedla Wolne Miasto już gotowy

28-10-2019

V etap realizowanego przez ECO-Classic w Gdańsku osiedla Wolne Miasto uzyskał pozwolenie na użytkowanie i rozpoczęła się procedura odbiorów mieszkań. Ze 142 zaprojektowanych w nowym budynku mieszkań dostępnych pozostaje jeszcze około 20, o metrażach od 40 do 75 m2. Ich ceny kształtują się od 330 000 zł do 540 000 zł.

czytaj dalej

Botanica Jelitkowo. Powstała jedna z najbardziej luksusowych i zielonych inwestycji w Polsce

25-10-2019

W sercu nadmorskiej dzielnicy, na granicy Sopotu i Gdańska, Invest Komfort zrealizował inwestycję mieszkaniową, która zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku nieruchomości premium. Botanica Jelitkowo jest hołdem dla natury, nie tylko ze względu na wymarzoną lokalizację w sąsiedztwie parków i morza, ale też ambitny projekt zgodny z najnowszym trendem urban jungle.

czytaj dalej

Nagrody budownictwa ekologicznego dla gdańskiego osiedla

15-10-2019

Poznaliśmy zwycięzców PLGBC Green Building Awards 2019. Wśród nich znalazła się jedna inwestycja z Trójmiasta - Botanica Jelitkowo. Osiedle zdobyło nagrody w aż dwóch kategoriach: „Najlepsza ekologiczna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna” oraz „Najlepsze zrównoważone wnętrze”.

czytaj dalej