Domoteka

Raport wzorniczy Domoteka iSaloni 2023

01-06-2023

Centrum Designu Domoteka stawia nie tylko na przemyślaną, różnorodną ofertę produktów, lecz także śledzi najnowsze trendy aby wszechstronne inspirować miłośników dobrego designu. Doskonałym przykładem takiego działania jest coroczny Raport Wzorniczy iSaloni, który jest swoistym kompendium wiodących trendów w wyposażeniu wnętrz. Każdy zainteresowany kierunkami oraz najnowszymi propozycjami od światowych designerów może zapoznać się z raportem dostępnym na stronie internetowej Domoteki. Tych, którzy chcieliby zobaczyć propozycje prosto z Mediolanu w salonach Domoteki zapraszamy do Centrum.

czytaj dalej

DOMOTEKA inspiruje na wiosnę podczas DOMODESIGN

21-03-2023

Warszawska Domoteka po raz kolejny zaprasza na „Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz”, który odbędzie się w dniach 24-25 marca 2023r.. To lubiane i popularne wśród klientów Domoteki wydarzenie. W jego ramach odbędą się m.in. wykłady, warsztaty, wystawy oraz konsultacje projektowe i zakupowe. Podczas tej edycji eksperci w dziedzinie projektowania wnętrz i designu opowiedzą m.in. o urządzaniu łazienek i kuchni, o modnych wnętrzach loftowych, zaproszą do wnętrza luksusowych aut i jachtów oraz pokażą niezwykły świat tkackiego rzemiosła.

czytaj dalej

Raport wzorniczy DOMOTEKI po targach SALONE DEL MOBILE 2022 w Mediolanie

13-07-2022

Od kilku lat Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka uczestniczy w mediolańskich targach designu. W tym roku jej przedstawicieli także nie mogło na nich zabraknąć. Wśród tegorocznych wystawców tradycyjnie znalazło się wiele firm z Domoteki. Mediolan, który na kilka dni ponownie stał się światową stolicą designu, zaskoczył ilością nowych trendów. Na ich podstawie i we współpracy z profesjonalistami ze świata designu został przygotowany raport, będący swoistym kompendium nowych kierunków.

czytaj dalej

Nowy salon Natuzzi Editions w Domotece już otwarty

09-05-2022

Gdyby spojrzeć na współczesną mapę świata przez filtr designu, Włochy ze swoim rozpoznawalnym stylem zajmują jedno z głównych miejsc. Dziś ten wysmakowany design jest jeszcze bliżej – za sprawą nowo otwartego salonu Natuzzi Editions w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

czytaj dalej

Domoteka zaprasza do nowo otwartego showroomu DKwadrat.pl

02-12-2021

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka poszerzyło się o kolejną przestrzeń dla wielbicieli nowoczesnych form i fascynującego wzornictwa. 26 listopada 2021 otworzył się nowy showroom DKwadrat.pl z bogatym wyborem mebli oraz akcesoriów do domu, stanowiących esencję światowych trendów meblarskich. Za transakcję odpowiadała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

czytaj dalej

Domoteka zaprasza do nowego salonu Veneta Cucine z włoskimi meblami kuchennymi

11-08-2021

Miłośnicy designu prosto z Italii zyskali kolejną przestrzeń inspiracji. Od 3 sierpnia Domoteka zaprasza do nowego salonu Veneta Cucine o powierzchni 151 metrów kwadratowych. Firma ta, założona w 1967 roku w rejonie Treviso, zajmuje obecnie pierwsze miejsce wśród włoskich producentów mebli kuchennych, jeśli chodzi o skalę działalności. Oferuje różne linie produktów – od nowoczesnych po klasyczne, a także szeroką gamę kolorów i materiałów. Stanowią one podstawę do ponad 300 możliwych wersji rozwiązań. Za transakcję odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która reprezentowała Wynajmującego.

czytaj dalej

Nowa odsłona Katalogu Produktowego Domoteki – interaktywna mapa inspiracji

13-05-2021

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka stawia nie tylko na przemyślaną, różnorodną prezentację produktów, lecz także wszechstronne inspirowanie miłośników dobrego designu. Doskonałym przykładem jest nowy Katalog Produktowy online w formie interaktywnego magazynu, w którym oferta najemców pokazywana jest m.in. w kontekście aranżacji konkretnych pomieszczeń. Szata graficzna nawiązuje przy tym do popularnych kanałów społecznościowych, które współcześnie mają duży wpływ na kreowanie trendów.

czytaj dalej

Domowe biuro. 7 błędów, których należy unikać, aranżując home office

17-03-2021

Praca w domu długo stanowiła domenę freelancerów, osób prowadzących własną działalność czy artystycznych profesji. Jednak wraz z nadejściem pandemii szybko stała się codziennością, na którą nie wszyscy byli przygotowani. Tymczasem urządzenie domowego biura nie jest łatwym zadaniem i nietrudno w nim o błędy. Jak się ich ustrzec? Domoteka wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu nie tylko oferując funkcjonalne, świetnie zaprojektowane meble do pracy, lecz także udzielając profesjonalnego, bezpłatnego poradnictwa m.in. w cyklu webinarów i warsztatów online Domodesign. Poniżej przegląd najpowszechniejszych usterek dotyczących domowego biura wraz z poradami, jak je sprytnie wyeliminować.

czytaj dalej

Domoteka zaprasza do Dekorii

25-11-2019

Tekstylia odgrywają bardzo istotną rolę w aranżacji wnętrz. Dekorują pomieszczenie, jednocześnie nadając mu charakter i styl. Już za chwilę ogromny wybór tkanin, jak i gotowych zasłon, rolet, poduszek i innych akcesoriów dostępny będzie w Domotece, która w gronie swoich najemców wita znaną Dekorię.

czytaj dalej