• Strona główna
  • Świet(l)ne wrażenia po otwarciu warszawskiego Domu Marki Nowodvorski Lighting

Świet(l)ne wrażenia po otwarciu warszawskiego Domu Marki Nowodvorski Lighting

21 marzec 2023  

W dniach od 15 do 17 marca, w warszawskiej Defabryce przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – oficjalne otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting. Z tej okazji goście mogli zapoznać się z tegorocznymi nowościami z oferty, a dodatkowo wziąć udział w inspirujących dyskusjach i szkoleniach, rozjaśniających techniczne kwestie związane z nowoczesnym oświetleniem.

Każdy dom to inna historia, inne potrzeby i możliwości projektowe. Aby przestrzeń spełniała swoją funkcję i była przyjazna dla każdego użytkownika jej kreacja wymaga rozmów i uwzględnienia definiowanych oczekiwań. I taki też był punkt wyjścia dla powstania konceptu Domów Marki – dialog z projektantami, architektami, partnerami biznesowymi i dekoratorami wnętrz. Ich sugestie pomogły stworzyć przestrzeń, której głównym zadaniem jest inspiracja oraz wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

W trakcie Dni Otwartych Dom Marki Nowodvorski Lighting odwiedziło ponad stu pięćdziesięciu projektantów i parterów biznesowych oraz kilkudziesięciu klientów indywidualnych. Specjaliści wzięli udział w branżowych szkoleniach, dotyczących m.in. najnowszych trendów oraz kreowania charakteru wnętrza poprzez dobór odpowiedniej temperatury, mocy i stylistyki oświetlenia. Eksperci Design Lab, czyli działu projektowego firmy Nowodvorski Lighting, opowiedzieli też o możliwościach aranżacyjnych systemu Cameleon i różnorodnych obliczach kolekcji MONO. 

Atrakcją specjalną była możliwość skonsultowania własnego projektu oświetlenia z Martą Czerkies Home Designer – znaną z programów TV projektantką wnętrz.

Domy Marki Nowodvorski Lighting to kolejny etap na drodze rozwoju firmy, a warszawska inicjatywa jest już drugim projektem. Pierwszy Dom Marki powstał w 2022 roku, przy ulicy Głogowskiej 161 w Poznaniu.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: