• Strona główna
  • Park handlowy w Nowym Dworze Mazowieckim z ostatnim wynajętym lokalem

Park handlowy w Nowym Dworze Mazowieckim z ostatnim wynajętym lokalem

25 listopad 2021  

Retail Park EDS Nowy Dwór Mazowiecki zakończył proces komercjalizacji. Podpisana została umowa na wynajem ostatniego wolnego lokalu w obiekcie z siecią pizzerii 105. W roku 2021, EDS Retail Park oddał do użytku 2 parki handlowe w Polsce.

Retail Park w Nowym Dworze Mazowieckim został otwarty w kwietniu 2021 i jest to pierwszy park handlowy w tym mieście. Ten nowoczesny obiekt zlokalizowany jest w atrakcyjnym sąsiedztwie istniejącego już sklepu Kaufland, z którym dzieli wspólny parking samochodowy, oraz będącego naprzeciwko centrum sklepu Media Expert. Łączna powierzchnia Centrum to 1450 GLA. Poza Pizzerią 105, z którą właśnie została podpisana umowa, w parku handlowym znajdują się m.in. sklepy Deichmann, KiK oraz drogeria Rosmann.

Wybór Nowego Dworu Mazowieckiego, na lokalizację naszego kolejnego parku handlowego był bardzo trafioną decyzją biznesową. W okolicy nie ma tego typu obiektów, dzięki czemu proces komercjalizacji przebiegał bardzo sprawnie, i obecnie centrum cieszy się dużą popularnością wśród rosnącej liczby klientów.  komentuje Michał Nowak, Prezes Zarządu EDS Retail ParkMazowsze z uwagi na liczbę mieszkańców i znaczną ilość mniejszych miejscowości wokół Warszawy jest bardzo atrakcyjne dla tego typu inwestycji, dlatego już teraz pracujemy nad pozyskaniem kolejnych działek pod kolejne parki handlowe, dodaje.

Projekt architektoniczny obiektu przygotowało gdańskie biuro projektowe PRIMES Sp. z o.o., generalnym Wykonawcą jest spółka z grupy kapitałowej EDS - EDS FTW Sp. z o.o., a za komercjalizację wszystkich obiektów odpowiadał wewnętrzny dział komercjalizacji EDS Retail Park.

 

źródło: EDS Retail Park