Hotel Zamek Gniew to miejsce, w którym historia przeplata się z nowoczesnością. Po renowacji wnętrz, nadszedł czas na kolejne zmiany. Do dyspozycji gości od niedawna dostępne są basen, nowoczesne SPA oraz strefa wellness (sauny, tężnia solankowa oraz jacuzzi).
Luksusowe apartamenty, zwiedzanie sali tortur, uroczystości na dziedzińcu. To nie jedyne atrakcje, czekające na gości hotelu mieszczącego się w Zamku Gniew. Niedawno rycerska twierdza po raz kolejny przeszła metamorfozę. Tym razem Grupa Polmlek zainwestowała w basen oraz rozbudowę strefy SPA.
W strefie rekreacji
Wiosną w hotelu otwarto kryty basen wraz ze strefą saun, jacuzzi, stanowiskami do masażu wodnego oraz tężnią solankową. Podobnie jak w pozostałych częściach obiektu, w jego wnętrzu znalazł się element nawiązujący do historii miejsca. Zjeżdżalnia dla dzieci, przypominająca mury obronne budowli wraz z wieżami, z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym gościom.
Zamkowe sekrety
Hotel Zamek Gniew pozwala poczuć ducha dawnej świetności miejsca i zaprasza gości w podróż do świata królów, rycerzy oraz hetmanów. Przewodnicy z pasją przybliżają historię miejsca, oprowadzając między innymi po… sali tortur. Na wielbicieli dobrej kuchni czeka restauracja, w której o podniebienia dba Szef Kuchni Mariusz Gachewicz, entuzjasta włoskiej kuchni i nie tylko. Z kolei miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu, mogą cieszyć się widokiem na rozciągające się dookoła zamku tereny zielone czy dolinę Wisły.
O Zamku Gniew
Hotel rycerski
Oferuje 130 miejsc noclegowych w 48 pokojach. Luksusowe wnętrza, korespondujące z architekturą zamku. Wewnątrz znajduje się również restauracja polecana przez Marka Kaczmarka.
Apartamenty hotelowe
16 zamkowych apartamentów pozwala przenieść się gościom do czasów, gdy zamek był siedzibą królów. Zabytkowe artefakty, starannie dobrane historyczne detale - cały wystrój nawiązuje tu do średniowiecza, jednocześnie gwarantując wypoczynek w najwyższym standardzie.
Pałac Marysieńki
Przyszły hotel w zamkowej zabudowie pojawił się w drugiej połowie XVII w. Ufundowany dla Marie Casimire Louise de La Grange d'Arquien, znanej jako Marysieńka, przez Jana III Sobieskiego, który pełnił wówczas obowiązki starosty gniewskiego. Dziś hotel w Pałacu Marysieńki oferuje możliwości noclegowe na 120 miejsc w pięknych komnatach oraz nastrojowych apartamentach.