Niemcy

W trosce o komfort życia i środowisko – firma Schöck ekologicznie

04-11-2019

Wdrażając proekologiczne rozwiązania do codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa, firma tworzy warunki nie tylko dla bezpiecznej i efektywnej pracy, ale również znacząco ogranicza swój negatywny wpływ na środowisko. Działalność firmy Schöck skupia się z jednej strony wokół ulepszania procesów produkcyjnych i stosowania energooszczędnych rozwiązań technologicznych, z drugiej – dostarczaniu rozwiązań dla energooszczędnych inwestycji budowlanych.

czytaj dalej

Różne oblicza światła w handlu – case study

22-10-2019

Rola światła w branży retail wykracza dziś daleko poza oświetlenie pomieszczeń. Dzięki technologii LED nie tylko przyczynia się ono do zwiększenia szans na wejście przechodniów do sklepu, ale także pomaga kierować ruchem i stanowi o jakości doświadczeń zakupowych.

czytaj dalej

FC Bayern Campus – przestrzeń do rozwoju talentów

17-10-2019

Nowy obiekt FC Bayern łączy w sobie wszystkie funkcje i usługi nowoczesnej sportowej akademii. W spektakularnej realizacji zastosowano kompleksowe rozwiązania okien, drzwi, fasad i ochrony przeciwsłonecznej Schüco, które spełniają szereg indywidualnych funkcji związanych z optymalnym doświetleniem wnętrz, transparentnym designem, funkcjonalnością, wentylacją, jak również ochroną przeciwpożarową.

czytaj dalej