Nobonobo

Nowa postać w zespole kreatywnym Nobonobo

19-04-2022

Polska marka po raz kolejny zaskoczyła i podbiła serca miłośników dobrego designu i pięknych wnętrz. Tym razem premiera nowej kolekcji miała miejsce w słonecznej Saragossie, gdzie podczas prestiżowych targów branżowych zaprezentowano między innymi sofę Lanube. Ewa Półtorak, designerka stojąca za projektem, właśnie dołączyła do zespołu Nobonobo.

czytaj dalej

Współczesny modernizm. Luksusowy apartament w sercu Gdyni

09-12-2021

Położony w centrum Gdyni apartament urządzony został w jasnej kolorystyce przypominającej piaszczyste plaże, ale też sztandarowe barwy modernizmu. Złamane biele, ciepłe beże i szarości tworzą eleganckie tło, na którym efektownie prezentuje się starannie dobrane wyposażenie. W otwartej strefie dziennej na plan pierwszy wysuwa się elegancka sofa narożna. To model Most z oferty polskiego producenta mebli tapicerowanych Nobonobo.

czytaj dalej

Młodzi, pomysłowi ludzie będą kreować naszą rzeczywistość w przyszłości. Wywiad z właścicielami marki Nobonobo – Tomaszem Matejczykiem i Moniką Struską

30-11-2021

Właściciele marki Nobonobo – Tomasz Matejczyk i Monika Struska opowiadają o unikalnej inicjatywie „Przyszłość sofy tapicerowanej”, która jest wynikiem współpracy z Wydziałem Wzornictwa Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a także o odpowiedzialnym projektowaniu i talencie młodych osób, które kreują naszą przyszłość.

czytaj dalej