konferencja

Konferencja „Kolor w architekturze”

02-04-2024

W ostatnich latach kolor stał się bardziej popularny. Po inspirowanej modernizmem modzie na biel i motywowanym ekologicznie zwrocie w kierunku natury – drewna i tekstur naturalnych, ostatnie lata oznaczają powrót kolorów, które niosą ze sobą emocje. Przyciągają i czynią przestrzeń bardziej atrakcyjną, indywidualizując ją oraz wywołując reakcje użytkowników. W czasie naszej konferencji zajmiemy się problemem kształtowania kolorystyki przestrzeni ze względu na zasady evidence based design. Zapraszamy 10 kwietna 2024 na godz. 9:00 do Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Wstęp wolny. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się.

czytaj dalej

Röben na Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej 2024!

21-03-2024

W dniach 20 – 23 marca br. w Krakowie odbędzie się coroczny Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży renowacyjnej, łączące w sobie formułę konferencji oraz targów. Jak co roku, nie mogło nas na tym wydarzeniu zabraknąć.

czytaj dalej

2023 Röben na konferencji PROCAD EXPO 2023

16-10-2023

W dniach 18 – 19 października br. odbędzie się już 31 edycja konferencji PROCAD EXPO, której będziemy partnerem. Tegoroczne wydarzenie przeniesie nas w przyszłość technologii i trendów związanych ze światem projektowania.

czytaj dalej

ESG tematem przewodnim debaty Saint-Gobain z udziałem międzynarodowych gości

07-07-2023

Polityka ESG i CSR wyznaczają dziś kierunek w biznesie. Kryzys gospodarczy, energetyczny i klimatyczny wystarczyły, by w ciągu kilkunastu miesięcy stały się one jednymi z ważniejszych tematów publicznej debaty. Grupa Saint-Gobain w Polsce 4 lipca podjęła merytoryczną dyskusję na temat roli międzynarodowego biznesu w zielonej i inkluzywnej transformacji. W wydarzeniu udział wzięli były Minister Klimatu i Środowiska oraz Prezydent COP24, Michał Kurtyka, a także przedstawiciele francuskich koncernów zrzeszonych w Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej, w tym Starsza Wiceprezes Saint-Gobain ds. HR/CSR, Claire Pedini.

czytaj dalej

Poznaj prelegentów konferencji ,,Shigeru Ban i architektura dla uchodźców”

26-09-2022

Już 28 września w Warszawie odbędzie się konferencja ,,Shigeru Ban i architektura dla uchodźców”, poruszająca kwestie architektury społecznie zaangażowanej. Gościem specjalnym wydarzenia będzie japoński architekt Shigeru Ban, który opowie o swoich realizacjach oraz wartościach przyświecających swojej pracy. Do dyskusji zostało zaproszonych również 13 ekspertów, którzy opowiedzą o realizacjach powstałych na rzecz osób uchodźczych. Organizatorem wydarzenia jest firma Geberit, partnerem zaś Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.

czytaj dalej

Łódź Design Festival 2022 pod hasłem RE:GENERACJA – Zaczynamy odliczanie!

11-05-2022

We wtorek 10 maja odbyła się konferencja prasowa poświęcona 16. edycji Łódź Design Festival, która upływać będzie pod hasłem RE:GENERACJA. W konferencji wzięli udział: dyrektor festiwalu Michał Piernikowski, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń Maciej Łaski oraz Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy mecenasa festiwalu – Ceramiki Paradyż.

czytaj dalej