Dom w stylu SMART za złotówkę

3 lipiec 2024  

Rozwiązania SMART w dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwią, raczej wypełniają naszą codzienność, czyniąc ją prostszą i wygodniejszą. Wystarczy smartfon, by otworzyć bramę kurierowi, czy wpuścić do domu dziecko, które zapomniało kluczy. Tak zmienia się rzeczywistość z marką WIŚNIOWSKI. W letniej promocji z wybranymi produktami WIŚNIOWSKI otrzymasz centralę smart home od Somfy za jedyną złotówkę.

Koniec z szukaniem pilota do bramy – wystarczy smartfon

Inwestorzy coraz częściej decydują się na bramy, drzwi czy rolety sterowane smartfonem. Co przekonuje współczesnych klientów? Przyjrzyjmy się inteligentnym bramom garażowym. Z pilotem do bramy zwykle jest tak, że wtedy, kiedy bywa najbardziej potrzebny, nie można go znaleźć. Inaczej jest ze smartfonem, który zawsze mamy w zasięgu ręki. Bramę garażową UniTherm z napędem Metro SMART io możesz zamknąć i otworzyć telefonem. Wystarczy jedno kliknięcie z dowolnego miejsca na świecie. A od 1 lipca aż do końca sierpnia, do wymienionej bramy WIŚNIOWSKI, centralę TaHoma switch klienci dostają za jedyną złotówkę. Z TaHomą kontrolować można nie tylko bramę garażową, ale ponad 200 urządzeń, w tym: drzwi, bramy ogrodzeniowe i garażowe, rolety, zasłony a nawet system oświetlenia. Zdalne zarządzanie domem z aplikacją od Somfy jest możliwe także za pomocą asystenta głosowego, takiego jak: Google Home, Alexa Amazon czy Apple Homekit. 

Twoje dziecko zapomniało kluczy do domu? 

Który rodzic nie doświadczył podobnej sytuacji? Otwarcie drzwi do domu w czasie służbowego spotkania jest możliwe, wystarczy postawić na CREO od marki WIŚNIOWSKI. Zdalna obsługa drzwi czy wjazdu do posesji pozwala uniknąć wielu stresowych sytuacji. Dziecko w oczekiwaniu na przyjazd rodzica nie przeziębi się w razie niepogody, można też wpuścić do środka firmę sprzątającą, jeśli usługa umówiona jest pod Twoją nieobecność. Teraz możesz wypróbować to rozwiązanie niemal za darmo, bo do wybranego modelu CREO ze sterownikiem SMAC firma WIŚNIOWSKI dorzuca centralę smart home za jedyną złotówkę. Podobnie jest z aluminiową bramą ogrodzeniową – absolutną nowością w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Wystarczy zdecydować się na model automatyczny z napędem Somfy io, by skorzystać z promocji, w której TaHomę, a co za tym idzie opcję zdalnego sterowania bramą ogrodzeniową, otrzymasz za 1 zł.

SMART scenariusze – Twój klucz do oszczędności i ekologii

Inteligentny dom to taki, który dopasowuje się do Twojego rytmu dnia, gdzie rolety otwierają się z pierwszymi promieniami słońca, a brama wjazdowa zamyka automatycznie wieczorem. Centrala smart home Somfy TaHoma switch pozwala na zaplanowanie kilku scenariuszy, także takich, które będą symulować obecność domowników w czasie urlopu. Poza aspektem bezpieczeństwa, scenariusze smart to rozwiązanie, które ma wpływ ekologiczny i ekonomiczny. Zwłaszcza w przypadku rolet PROTECTA. Dzięki integracji z czujnikiem temperatury można zaprogramować je tak, by reagowały na zmiany warunków atmosferycznych, co pozwala oszczędzać energię potrzebną do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Warto przywołać chociażby scenariusz, w którym rolety zamkną się automatycznie, gdy temperatura w pomieszczeniu przekroczy 21°C. 

Obawiasz się, że inteligentne produkty są skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Propozycje SMART w wakacyjnej promocji od marki WIŚNIOWSKI są proste i intuicyjne w obsłudze. Przyjazna dla użytkowników aplikacja mobilna od Somfy płynnie współpracuje z kompletem produktów WIŚNIOWSKI. Bądź SMART. Bardziej! Weź udział w ofercie specjalnej i zarządzaj domem z telefonu. Sprawdź: https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: