Zyskaj jeszcze więcej z produktami AGD marki Haier

17 maj 2024  

Firma Haier, która od 15 lat jest liderem rynku AGD, ogłosiła właśnie dwie nowe akcje promocyjne. Pierwsza z nich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń do kuchni, od piekarników po lodówki. Natomiast druga – dotyczy najnowszych pralek, pralko-suszarek i suszarek Haier z serii X11. Sprawdźmy, co możemy zyskać biorąc udział w promocjach.

Firma Haier, która od 15 lat jest liderem rynku AGD, ogłosiła właśnie dwie nowe akcje promocyjne. Pierwsza z nich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń do kuchni, od piekarników po lodówki. Natomiast druga – dotyczy najnowszych pralek, pralko-suszarek i suszarek Haier z serii X11. Sprawdźmy, co możemy zyskać biorąc udział w promocjach.

Do 3 100 zł zwrotu za zakupy i 10 000 zł do wygrania

Jeśli chcesz wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości sprzęt AGD, to nadarza się wspaniała okazja. Bieżąca promocja firmy Haier obejmuje szeroką gamę produktów, w tym: piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, lodówki oraz pralki i suszarki do zabudowy. Wystarczy kupić co najmniej 2 urządzenia marki Haier biorące udział w promocji, podzielić się opinią na ich temat, a następnie zarejestrować zakup na stronie promocji. W zależności od wartości kupionego sprzętu można otrzymać nawet do 3100 zł zwrotu na konto. Dodatkowo biorąc udział w konkursie można wygrać aż 10 000 zł.

Produkty Haier wyróżniają się stylowym designem, nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz trwałością i niezawodnością. Firma opatentowała wiele unikalnych rozwiązań, które dbają o nasze bezpieczeństwo i ułatwiają nam codzienne obowiązki. Przykładem mogą być zastosowane w lodówkach Haier technologie Fresher Techs®, które sprawiają, że nasze produkty będą świeże i zdrowe przez dłuższy czas. Z kolei innowacyjna technologia ABT® usuwa z lodówki 99,99% bakterii skutecznie zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy. W naszych kulinarnych podróżach pomogą nam dedykowane rozwiązania Haier: Cook With Me, Preci Taste, Meat Probe oraz setki smacznych przepisów, które znajdziemy we wbudowanej w piekarnik książce kucharskiej lub w aplikacji hOn. Aplikacja pomoże nam również zarządzać naszym sprzętem, także na odległość.

Pachnące pranie z bonusem - kartą podarunkową Rituals o wartości 500 zł

Biorące udział w promocji pralka, pralko-suszarka i suszarka Haier z serii X11 to urządzenia, które zapewniają rewolucyjną ochronę i dbałość o nasze ubrania. Teraz kupując co najmniej jeden produkt biorący udział w promocji otrzymamy kartę podarunkową do Rituals o wartości 500 zł. Wystarczy kupić urządzenie, napisać o nim opinię i zarejestrować zakup na stronie promocji. A dlaczego warto? Oto kilka mocnych argumentów. Unikalna funkcja Ultra Fresh Air zastosowana w pralce i pralko-suszarce X11 odpowiada za utrzymanie świeżości ubrań nawet przez 12 godzin po zakończeniu procesu prania. Wtłaczane do wnętrza pralki świeże powietrze swobodnie cyrkuluje wewnątrz bębna i sprawia, że nasze ubrania będą po wyjęciu świeże i pachnące. O higienę naszego prania zadba system antybakteryjny ABT®, który usuwa do 99,9% zarazków z szuflady na detergenty i kołnierza bębna. A o czystość pralki troszczy się automatyczny system Smart Dual Spray, który po zakończeniu prania usuwa resztki detergentów i innych zanieczyszczeń. Seria X11 wyróżnia się także najwyższym poziomem automatyzacji wspieranej sztuczną inteligencją. Przekłada się to na optymalną pielęgnację naszych ubrań. Program AI dobierze właściwy cykl prania lub suszenia. A funkcja autodozowania dostosuje ilość potrzebnych detergentów na podstawie wagi ubrań czy ilości zużywanej podczas cyklu wody.

 

Promocja Haier na urządzenia kuchenne: piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, lodówki i pralki oraz suszarki do zabudowy trwa od 14 maja do 7 lipca 2024 roku*. Lista produktów objętych promocją oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://promocja-haier.pl/cashback-wygraj-10-tys-zl.

Promocja Haier na urządzenia z serii X11 trwa od 14 maja do 9 lipca 2024 roku*. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie: https://promocja-haier.pl/karta-podarunkowa.

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu zakończenia Akcji.

O Haier

Firma Haier, nieprzerwanie od 15 lat, jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie. Swoje produkty dystrybuuje w ponad 160 krajach na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 100 000 pracowników. Misją firmy Haier jest dostarczanie użytkownikom stylowych, niezawodnych i innowacyjnych produktów o najwyższej jakości, które ułatwiają życie, oszczędzają czas i dbają o środowisko naturalne. Będąc blisko swoich klientów i wsłuchując się w ich potrzeby, inżynierowie firmy opracowali wiele autorskich rozwiązań i technologii, które wielokrotnie wyprzedzają oczekiwania użytkowników. Właśnie za to produkowane przez Haier lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki doceniają konsumenci. Urządzenia firmy Haier posiadają certyfikaty jakości prestiżowego instytutu kontroli VDE, który w przypadku lodówek poświadcza precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności, dzięki czemu urządzenia Haier utrzymują świeżość produktów do 2 razy dłużej.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: