• Strona główna
  • Świąteczne upominki dla profesjonalistów i pasjonatów majsterkowania

Świąteczne upominki dla profesjonalistów i pasjonatów majsterkowania

19 grudzień 2023  

Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas więc wybrać idealne prezenty. To nierzadko staje się wyzwaniem, szczególnie, gdy obdarowywana osoba oczekuje czegoś wyjątkowego, niebanalnego i praktycznego. W tej grupie znajdują się doświadczeni fachowcy, kreatywni majsterkowicze oraz utalentowani amatorzy, dla których funkcjonalność staje się kluczowym elementem udanego upominku. Koncentracja na ich indywidualnych pasjach i zainteresowaniach staje się najistotniejszym aspektem. Tu z pomocą przychodzi niezbędnik prezentowy Würth Polska, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających obdarowanych.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas więc wybrać idealne prezenty. To nierzadko staje się wyzwaniem, szczególnie, gdy obdarowywana osoba oczekuje czegoś wyjątkowego, niebanalnego i praktycznego. W tej grupie znajdują się doświadczeni fachowcy, kreatywni majsterkowicze oraz utalentowani amatorzy, dla których funkcjonalność staje się kluczowym elementem udanego upominku. Koncentracja na ich indywidualnych pasjach i zainteresowaniach staje się najistotniejszym aspektem. Tu z pomocą przychodzi niezbędnik prezentowy Würth Polska, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających obdarowanych.
 

Poniżej przedstawiamy gotową listę upominków świątecznych. Proponowane narzędzia są nie tylko doskonałym wyborem dla profesjonalistów i pasjonatów majsterkowania, lecz także wyrazem troski o komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania ulubionych zajęć.
 

Czysta precyzja w mobilności – teleskopowa skrobaczka

Skrobaczka teleskopowa do szyb Würth Polska - do usuwania lodu i śniegu
 
Wykonana z lekkiego aluminium, teleskopowa skrobaczka łączy w sobie solidność i wygodę użytkowania. Jej regulowana długość w zakresie od 1 do 1,4 metra sprawia, że usuwanie lodu staje się nie tylko skuteczne, ale także niezwykle łatwe nawet z dużych szyb samochodów osobowych i ciężarówek. Lekka konstrukcja zapewnia wygodę w użyciu, jest przy tym trwała i niezawodna. Nakładki z tworzywa sztucznego i pianki skutecznie izolują termicznie od chłodu aluminium. Przestawiana o 90 st. Szczotka ułatwia zamiatanie lodu z dachów samochodów lub zsypywanie z łatwiej dostępnych płaszczyzn. To idealne narzędzie dla pasjonatów motoryzacji, którzy nie tylko dbają o perfekcyjny stan swojego pojazdu, ale także cenią sobie praktyczność i efektywność w codziennym użytkowaniu.
 

Narzędziowa elegancja – podstawowy zestaw narzędzi ręcznych

Walizka narzędziowa Würth Polska z 93 narzędziami ręcznymi
Walizka narzędziowa Würth Polska to funkcjonalność i kompaktowy design w jednym. Wraz z nią otrzymasz kompletny zestaw 93 narzędzi, obejmujący wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia zarówno drobnych napraw, jak i bardziej zaawansowanego majsterkowania. Doskonale zorganizowana walizka, wykonana z wytrzymałego tworzywa, z podwójnym zamknięciem, nie tylko zapewnia porządek, ale także gwarantuje bezpieczny transport narzędzi. To zestaw, który spełni oczekiwania zarówno doświadczonych majsterkowiczów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narzędziami. Przeznaczony do napraw w domu i biurze, napraw pojazdów i sprzętów na działce.Wszechstronność czyni go idealnym prezentem dla majsterkowiczów w każdym wieku.
 

Dźwięk przyszłości - bezprzewodowy głośnik M-CUBE z funkcją radia FM

Bezprzewodowy głośnik M-CUBE z funkcja radia FM

Pasjonatów muzyki i nowoczesnych rozwiązań na pewno ucieszy bezprzewodowy głośnik Bluetooth M-CUBE, z funkcją radia FM i asystentem głosowym. Sprzęt ten gwarantuje doskonały dźwięk w każdych warunkach. Możliwość parowania dwóch głośników w trybie Bluetooth® z funkcją True Wireless Stereo (TWS) zapewnia jeszcze lepsze doznania stereo. Głośnik można podłączyć do smartfonów oferujących połączenie Bluetooth®. Wbudowane w głośnik złącze USB i gniazdo AUX-in umożliwiają odtwarzanie plików dźwiękowych z pamięci USB lub wykorzystaniem sygnału przesyłanego za pomocą przewodu. To sprawia, że głośnik M-CUBE jest niezastąpionym gadżetem zarówno w domu, warsztacie, jak i w podróży. Wytrzymała obudowa o stopniu ochrony IPX5 i nowoczesny design to jego dodatkowe atuty. Głośnik dostarczany jest bez akumulatora M-CUBE i ładowarki. Te akcesoria są do nabycia osobno.

Termiczny komfort w pracy

Termiczna bielizna robocza Basic od Würth Polska
Osobom, które nieustannie stawiają czoło zmiennym warunkom atmosferycznym, z pomocą przychodzi termiczna bielizna robocza Basic. Wyprodukowana z technicznej tkaniny odprowadzającej wilgoć, nie tylko gwarantuje przyjemne ciepło, ale także utrzymuje suchość. Bezszwowe wykonanie sprawia, że noszenie bielizny jest komfortowe, a antybakteryjna tkanina eliminuje nieprzyjemne zapachy. To doskonały prezent dla majsterkowiczów, którzy pracują w różnorodnych warunkach i cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również wygodę podczas codziennych zadań.
 
Bez względu na to, jaki dokładnie prezent świąteczny wybierzemy, warto postawić na jego trwałość i użyteczność. To na pewno zaowocuje w przyszłości i dokładnie o takich produktach mowa w przypadku marki Würth Polska.
Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku ponad 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 50 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.O grupie WürthGrupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2022 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 19,95 mld EUR. 

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2022 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 19,95 mld EUR.