Dzień Mamy z marką Haier

25 maj 2023  

Marka Haier zadbała o to, by każdy użytkownik bez względu na stopień umiejętności kulinarnych mógł samodzielnie stworzyć dania na miarę prawdziwego szefa kuchni. Urządzenia do zabudowy wraz aplikacją hOn umożliwiają dostęp do ponad 350 unikatowych przepisów, również takie na szczególne okazje jak Dzień Mamy.

Dzięki połączeniu urządzeń do zabudowy z aplikacją hOn każdy użytkownik w prosty sposób może przygotować wykwintne danie dla swoich bliskich, a wirtualny asystent poprowadzi krok po kroku przez cały proces przyrządzania potrawy. Z pakietu 350 przepisów można wybrać dania uwzględniając poziom trudności, rodzaj składników, czas przygotowania, okazję na którą chcesz przygotować posiłek lub rodzaj diety (np. bezglutenowa, bez laktozy). Następnie aplikacja podpowie, w jaki sposób nastawić urządzenia, by uzyskać najlepsze rezultaty. Dzięki funkcji U-Create można również stworzyć i dopisać swoje ulubuione przepisy, by zawsze mieć je w zasięgu ręki. Wszystko po to, by zapewnić mistrzowskie rezultaty twoich własnych kuchennych rewolucji.

Na szczególną okazję jaką jest Dzień Mamy warto wybrać czekoladowy ganache z truskawkami, który  na pewno osłodzi jej dzień. Jak go przygotować?

Przepis jest bardzo prosty:
Czekoladowy ganache z truskawkami
Czas przygotowania: 20 minut                                                 
poziom trudności: niski
 
Składniki:
Czekolada gorzka 250 g
Truskawki 200 g
Śmietana 250 g
Cukier puder – do smaku
Liście mięty – do smaku

Sposób przygotowania:
1.    Umyj truskawki i pokrój na cztery części
2.    Posyp truskawki odrobiną cukru i kilkoma listkami mięty
3.    Gorzką czekoladę grubo pokrój i włóż do rondelka razem ze śmietaną
4.    Postaw rondelek na górnej lewej strefie.
5.    Naciśnij „uruchom przepis”, aby wysyłać parametry gotowania do płyty indukcyjnej.
6.    Zdejmij z palnika, wymieszaj i przelej do jednoporcjowych miseczek. Podawaj z truskawkami posypane miętą i ulubionymi dodatkami.
Smacznego!

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/urzadzenia-do-zabudowy/?

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA: