złota44

ZŁOTA 44 notuje kolejny świetny wynik sprzedaży luksusowych apartamentów. Podsumowanie sprzedaży za trzy pierwsze kwartały 2020 roku

01-10-2020

Najwyższy apartamentowiec w Unii Europejskiej usytuowany w samym sercu Warszawy to ikona luksusu i najbardziej prestiżowy adres w Polsce – ZŁOTA 44 zachwyca, inspiruje i zaskakuje kolejny raz bijąc rekord sprzedaży mimo zawirowań na rynku kapitałowym w czasie pandemii. Trzeci kwartał 2020 ZŁOTA 44 zamyka notując wzrosty zarówno w ilości przeprowadzonych transakcji jak i ich wartości w trzech pierwszych kwartałach (2020 vs 2019). Co wpływa na sukcesy mimo przeciwności rynkowych?

czytaj dalej

Kuba Błaszczykowski inwestuje w apartamenty w wieżowcu ZŁOTA 44, a inwestorzy apartamentowca wspierają fundację piłkarza

09-09-2020

Najwyższa w Unii Europejskiej mieszkalna wieża projektu światowej sławy architekta Daniela Libeskinda bezsprzecznie kojarzona jest z luksusem, najwyższej jakości wykończeniem wnętrz i wyjątkowymi udogodnieniami. Zdaniem ekspertów tego typu nieruchomość to doskonała alternatywa inwestycyjna. Podobnego zdania jest Kuba Błaszczykowski, reprezentant Polski w piłce nożnej, który zdecydował się na zakup trzech luksusowych apartamentów na ZŁOTEJ 44.

czytaj dalej

Trzypoziomowy penthouse na szczycie luksusowego apartamentowca ZŁOTA 44 został sprzedany

22-07-2020

Rynek nieruchomości luksusowych to, zwłaszcza w aktualnej rzeczywistości, ciekawa i bezpieczna alternatywna inwestycyjna – podkreślają eksperci. Charakteryzuje się dużą stabilnością i odpornością na kryzysy, a inwestycja w luksusowy apartament obliczona jest na długofalowy zysk. Potwierdzeniem tej tezy jest wyjątkowa transakcja sprzedaży apartamentu penthouse na najwyższym, 52. piętrze ZŁOTEJ 44. Apartamentowiec zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda to najwyższy w całości mieszkalny budynek w Unii Europejskiej. ZŁOTA 44 oferuje najbardziej ekskluzywne przestrzenie z wieloma udogodnieniami do wyłącznego użytku mieszkańców m.in. strefą rekreacyjno-sportowo-biznesową. W apartamentowcu powietrze jest filtrowane, a woda uzdatniana co zapewnia zdrowe i czyste środowisko oraz podnosi jakość życia. W całym budynku, również w penthousie, znajdują się uchylne panele okienne, które zapewniają dostęp do świeżego powietrza. Apartamenty wyposażono także w system inteligentnego zarządzania domem HMS.

czytaj dalej