Porta LOFT w finale konkursu Dobry Wzór

21-10-2020  

Komisja Ekspertów zakwalifikowała kolekcję Porta LOFT do finału prestiżowego Konkursu Dobry Wzór. Drzwi zostaną zaprezentowane na wystawie konkursowej, w nielicznym gronie najlepiej zaprojektowanych produktów w Polsce.

Drzwi Porta LOFT znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2020 w kategorii Dom. To dla nas niezwykłe wyróżnienie i nagroda za wysiłek, który wkładamy, by tworzyć z naszymi klientami piękne, dobrze zaprojektowane wnętrza.

 

Najpiękniejsze wnętrza to takie, które zaskakują nieoczywistymi zestawieniami. Kolekcję Porta LOFT wyróżnia odważne połączenie czarnej ościeżnicy z pięknym odcieniem drewna na powierzchni skrzydła. Charakterystyczną cechą kolekcji jest czarne wykończenie krawędzi skrzydeł, po ich całym obwodzie. Efektowne czarne akcesoria - klamka i zawiasy - dodatkowo podkreślą nowoczesny klimat wnętrza. Popularna wśród projektantów kolekcja drzwi dostępna jest w wersji Black i White - z białą ościeżnicą, obrzeżem i okuciami.

 

Konkurs Dobry Wzór to pierwszy w Polsce program promocyjny, który wyszukuje i nagradza polskie wyroby, odznaczające się wysokim poziomem wzornictwa. I edycja konkursu odbyła się w 1993 i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawanych w środowisku projektantów i architektów.

 

 

źródło: Porta Drzwi